TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Neznam kakve veze sindikat pomoraca ima sa Transadrijom kad TNSA nije pomorska firma.

…koliko ja znam spedicija ti je kolegij na pomorskom faxu, a mozda i smjer na visoj pomorskoj (istina nisam siguran u ovo, mozda baljezgam gluposti)…vjerovatno je to poveznica da radnici u spediterskim tvrtkama spadaju pod pomorski sindikat…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


25_crveno: ” Neznam kakve veze sindikat pomoraca ima sa Transadrijom kad TNSA nije pomorska firma. ” …koliko ja znam spedicija ti je kolegij na pomorskom faxu, a mozda i smjer na visoj pomorskoj (nisam siguran u ovo, mozda baljezgam gluposti)…

špedicija je kolegij na Prometnom fakultetu.


SPH je svojim javnim istupom skrenuo veću pozornost na Transadriju. S obzirom da je pri tome ukazao na njezin veliki potencijal, kako u poslovanju tako i u nekretninama, ne treba čuditi ako uskoro bude sve više potencijalnih preuzimača. Tako je SPH svojim iskorakom učinio medvjeđu uslugu zaposlenicima, a dioničarima je izuzetno pogodovao. Čeka se samo da HFP pusti svoj paket dionica na dražbu. Neće se dugo čekati !

E to bi stvarno bilo super za cijenu dionice i za dioničare,pogotovo za one koji su je kupovali po 10.000 kn….

SaMo kratko:

Bitka je dobivena !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

10.07.2007 22:05:44
Top 10 investitora za vr. papir – “TNSA-R-A”

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 8.071 28,07 Osnovni račun
2. HPB D.D. 1.306 4,54 Skrb. račun
3. JOZIĆ TOMO 1.244 4,33 Osnovni račun [color=blue](-87 kom)[/color]
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.153 4,01 Skrb. račun
5. FILIPOVIĆ MARIJAN 1.029 3,58 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 603 2,10 Skrb. račun
7. EIG D.D. 460 1,60 Osnovni račun
8. HOMAN MOIRA 444 1,54 Osnovni račun
9. MITROVIĆ MILIVOJ 328 1,14 Osnovni račun
10. ALVIŽ NICOLAS 301 1,05 Osnovni račun
Ukupno: 51,95

Što to gospodin Jozić zna kad je zadnjih dana krenuo rasprodavati prilično agresivno svoje dionice?

treba mu za godisnji , dobro mu trosi gliser

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

Više se bavite radom Upravnog i Nadzornog odbora Transadrije, a manje poslovnim potezima gospodina Jozića, koji je još uvijek prvi mali dioničara.

Baveći se poslovnim potezima gospodina Jozića moglo bi vam se na sutrašnjoj Skupštini desiti da vam gospodin Ključariček proda mačka u vreći.

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

Dobro je počelo jutros.Skidanje sa aska.
Da li je promjena trenda ili …[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Možda netko nešto zna?


Možda netko nešto zna?

Naravno, okrupnili se mali dionicari


Više se bavite radom Upravnog i Nadzornog odbora Transadrije, a manje poslovnim potezima gospodina Jozića, koji je još uvijek prvi mali dioničara.

Baveći se poslovnim potezima gospodina Jozića moglo bi vam se na sutrašnjoj Skupštini desiti da vam gospodin Ključariček proda mačka u vreći.


Da…mačak u čizmama sa mačkom u vreći…i meni smrdi na to…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close