TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovima “jakima” i njihovim fond menagerima treba malo više da shvate (slučaj MIV).

Fond manageri moraju biti oprezni i igrat na sigurno. Izgleda da EIG zna s koliko glasova se može računati za protuprijedloge, pa je odlučio oštro se uvući u Top 10. Sada je cijena niska, a ako znaju koliko će glasova podržati protuprijedloge, to je onda tren za ulazak, agresivan kako i rade! I ja vjerujem da se EIG neće zaustaviti i da će ući još dublje.
Jedino ne treba zaboraviti da je kod tnsa free float velik, a da se pouzdano ne zna što su radnici napravili s isplaćenim novcem, moguće i da su kupili dionice. A to znači da njihov glas sigurno ima Uprava. Ali s druge strane, velika je inicijativa pokrenuta oko prikupljanja glasova za protuprijedloge, i ipak vjerujem da ćemo imati dovoljno glasova da prevladamo. HFP će se navodno prikloniti većini (neprovjereno).

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


Ovima “jakima” i njihovim fond menagerima treba malo više da shvate (slučaj MIV).

Nerazumijem, pa u MIV-u su prisutna gomila fondova i imaju vise od 50%

[quote-adoz] Nerazumijem, pa u MIV-u su prisutna gomila fondova i imaju vise od 50%

mislim na razinu cijene po kojima su pojedini ulazili i dan danas ulaze.


Fond manageri moraju biti oprezni i igrat na sigurno. Izgleda da EIG zna s koliko glasova se može računati za protuprijedloge, pa je odlučio oštro se uvući u Top 10. Sada je cijena niska, a ako znaju koliko će glasova podržati protuprijedloge, to je onda tren za ulazak, agresivan kako i rade! I ja vjerujem da se EIG neće zaustaviti i da će ući još dublje.

Kako se meni cini EIG je u toj igri vec duze, i stoji sa strane (osigurava pare).

slažem se kolega fenomeno,
ali mi nije jasna kolegica ksenija55 …….


A Jozić opet prodaje,on cijelo vrijeme hopa cupa,malo kupuje pa malo prodaje. Ovaj put 75 komada,što i nije malo.[smiley2]

prvi joj je post ? a dobra informacija. [smiley2]


Fond manageri moraju biti oprezni i igrat na sigurno. Izgleda da EIG zna s koliko glasova se može računati za protuprijedloge, pa je odlučio oštro se uvući u Top 10. Sada je cijena niska, a ako znaju koliko će glasova podržati protuprijedloge, to je onda tren za ulazak, agresivan kako i rade! I ja vjerujem da se EIG neće zaustaviti i da će ući još dublje.

pa nisam bas vidio da agresivno ulaze. stoje na Bidu, a nestrpljivci ih poklapaju. jedino kaj su u kratkom vremenu skupili solidnu količinu.

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.


fenomeno: ” Fond manageri moraju biti oprezni i igrat na sigurno. Izgleda da EIG zna s koliko glasova se može računati za protuprijedloge, pa je odlučio oštro se uvući u Top 10. Sada je cijena niska, a ako znaju koliko će glasova podržati protuprijedloge, to je onda tren za ulazak, agresivan kako i rade! I ja vjerujem da se EIG neće zaustaviti i da će ući još dublje. ” pa nisam bas vidio da agresivno ulaze. stoje na Bidu, a nestrpljivci ih poklapaju. jedino kaj su u kratkom vremenu skupili solidnu količinu.

Ok, možda sam se pogrešno izrazio. Htio sam reći da ne prestaju sa skupljanjem, tj. da se guraju sve više, odnosno dublje u Top 10.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Što li će biti sa našom tnsa ovaj tjedan hoćemo li gore ili dole,kakove su vaše procjene?


Što li će biti sa našom tnsa ovaj tjedan hoćemo li gore ili dole,kakove su vaše procjene?

Ovisi šta će biti na skupštini, mogli bi i zaronit ako ne prođe protuprijedlog na skupštini, a ako prođe mogli bi se oslastit

Na kolko je to bukova sad: 3 ili 4 ????

1,64 “buka”
P/E 8,4

kud ćeš bolje [smiley1]


apoksiomen: ” Na kolko je to bukova sad: 3 ili 4 ???? ” 1,64 “buka” P/E 8,4 kud ćeš bolje [smiley1]

U slučaju da protuprijedlog ne prođe na skupštini ti pokazatelji bi mogli biti još bolji. Negativan odjek skupštine mogao bi se kratkoročno odraziti nacijenu dionice. Moguće je onda kratkoročno da dionica ide još dolje neovisno o tome da je po P/E p/BV nesumnjivo ovo već sada povoljno za ulaz.

New Report

Close