TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu otac i sin…heheh…
Morao sam malo, sva sreća pa je se riješio na vrijeme,
mislim da nitko nije zadovoljan, ljigavo, šta se radi iz nje,
uz najbolju volju i najljepše želje svim dioničarima TNSA.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Ja sam, priznajem, izišao tek danas sa svojih sitnih 10 komada, i presmiješnim profitom – svojih 2000 kn – jer uđoh po 7200 kad je fakat obećavala izlazak iz sjene i stigme koja se onomad dogodila..
Vjerovah u nju, dugo – no razočarah se i odoh danas.
Ali, neka vam je svima sretno koji ste unutra, i da ona Skupština slijedeći mjesec stvarno dovede ovu firmu na pravi put, a što će se sigurno reflektirati u cijeni dionice… tada se i ja vraćam! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


SLAVE: ” Da,stvarno čudno,nije skočila na 15.000 kn u zadnjih mjesec dana,a i dividenda će bit nešto manja od 10.000 kn po dionici……[smiley1][smiley1][smiley1] ” E jesi genijalac, svaka ti cast… imas jos neku bisernu ili je to sve sto si uspio srociti?

No hard feeling NATHAN,ja samo citiram neke od komentara i “realnih” očekivanja na ovom forumu….
Ako se ne varam,ova dionica je u zadnjih godinu dana ostvarila višestruki rast,pa me interesira koliki bi rast bio dovoljan da zadovolji neke od vas ( valjda ni jedna dionica koja godišnje ne ide gore 1000% ne valja ništa?).
P.S. I sam imam nešto ovih dionica,pa ne komentiram svaku transakciju na ovom forumu….
Ako ti ne odgovara ova dionica prodaj je i kupi npr.ELKU pa čekaj da naraste na 1.000 kn.


Iskreno. Zlo mi je više od ove transadrije

ja sam ono šta sam imo rasprodo s ne malim gubitkom (kupovo po prosjecnoj cijeni od 8900) .. ali trenutno novac drugdje radi bolje 🙂

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Hm, vidim da vas je puno s foruma rasprodalo. Ok, svatko ima pravo na to, želim vam sreću s drugim dionicama, a poseban pozdrav svima koji su tvrdoglavi kao ja i čvrsto drže što imaju u tnsa[smiley2]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Hm, ima nas “tvrdoglavih” koji čekamo, jer smo kupovali po više od 8 ili 9 tisućica komad.[smiley6]

Ima nas koji smo kupovali po 5000 tisuća komad,pa nam je kliznula jedanput sa 11850 i dva puta sa 10000 i još smo uvijek u njoj,pozdrav svim drhtavim.[smiley1][smiley7][smiley15]


Ima nas koji smo kupovali po 5000 tisuća komad,pa nam je kliznula jedanput sa 11850 i dva puta sa 10000 i još smo uvijek u njoj,pozdrav svim drhtavim.[smiley1][smiley7][smiley15]

Tako je!!!A oni koji stalno kukaju po ovom forumu nek ih prodaju i pare ulože u investicijski fond!
[smiley1][smiley1][smiley1]

Sada kad smo riješili drhtavih ručica idemo opet gore.[smiley2]

Pozdrav

Tako je gosp. Vorda,nazad na cca.10000. Pozdrav

Nekoliko mjeseci ranije zacudio sam se otkud toliko anonymusa pise na temi TNSA… vec tad sam znao da to sve ne mirise na dobro, odnosno da oni koji najvise ‘brane’ Transadrijine boje zapravo navlace kako bi je se rjesili te da o samoj firmi, pod kvalitetnim vodstvom, i njenom potencijalu blage veze nemaju

Bogu hvala onaj ko sada ulazi ulazi na veliko, sa 20 po 20 komada, strpljivo i kvalitetno…


Ako se ne varam,ova dionica je u zadnjih godinu dana ostvarila višestruki rast,pa me interesira koliki bi rast bio dovoljan da zadovolji neke od vas ( valjda ni jedna dionica koja godišnje ne ide gore 1000% ne valja ništa?).

Dragi SLAVE mani se burze i radije odi u kladionu jer gornjim navodom samo potvrdjujes da o investiranju nemas blage veze. Sto tocno znaci visestruki rast? Znaci li to da vise ne bi trebala rasti zato jer je prosle godine narasla 8 puta? Da je dosegla vrhunac? Da ne vrijedi vise? Meni vremenski periodi nista ne znace… mislim samo na target cijenu i to je jedino sto me zanima… a kad se poklope neke stvari do mog targeta ce se doci za manje od 10 dana

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

A koje će se to stvari poklopit,podijeili te informacije s nama,anonimusima i “kladioničarima” (valjda misliš na skupštinu???).A što se tiče djelatnosti,kod ove dionice je to očito sporedna stvar(barem prema komentarima na forumu)!

New Report

Close