TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Skupština je ključna stvar; jedina koja može dovesti do smjene onih koji imaju svoju vlastitu agendu!
Ali sve će biti super ‘pripremljeno’ pa je rezultat krajnje neizvjestan!…
Ja ostajem unutra…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Skupština je ključna stvar; jedina koja može dovesti do smjene onih koji imaju svoju vlastitu agendu!
Ali sve će biti super ‘pripremljeno’ pa je rezultat krajnje neizvjestan!…
Ja ostajem unutra…

Svatko ce sam odluciti do kada ce ostati u TNSA ali sada da ju prodam nakon toliko vremena i svih stvari koje su se dogodile sa TNSA bilo bi suludo. Ostajem unutra jer smatram da ce se neke stvari uskoro pokrenuti s mrtve točke i da ce doci nova ekipa koja ima moje glasove.

ma neka ide k vragu i ova burza i ova korekcija. kupio dva komada na 7700, da, nisam ja pun para ko neki ovdje, hvatam igre velikih. ali svejedno, zar se ne osjecate ispunjeni kad znate da ne postoji gotovo nitko ko je spreman prodati svoje dionice ispod 8000 kuna? kupnja se naslagala na 7900, a ovi nalozi od po 2 komada od 8000 na dalje ce se pocistit ko iz igre kad krene.

Bože, što učiniše od TNSA:

Kupnja – TNSA-R-A
3 7.851,00
6 7.850,00
25 7.722,00
7 7.710,00
14 7.706,00

Prodaja – TNSA-R-A
3 8.000,00
12 8.089,99
2 8.090,00
2 8.100,00
1 8.188,00

Nije mi jasno da bi na ovoj k/p: 55/20,prodavatelji dopustili,da dionica pada,onda stvarno nisu normalni.Molim jedan realan komentar?


Nije mi jasno da bi na ovoj k/p: 55/20,prodavatelji dopustili,da dionica pada,onda stvarno nisu normalni.Molim jedan realan komentar?

Zatvara margin


hohner: ” Nije mi jasno da bi na ovoj k/p: 55/20,prodavatelji dopustili,da dionica pada,onda stvarno nisu normalni.Molim jedan realan komentar? ” Zatvara margin?

Kao da jedni te isti to rade? ja svoje nedam.

Iskreno. Zlo mi je više od ove transadrije

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Da,stvarno čudno,nije skočila na 15.000 kn u zadnjih mjesec dana,a i dividenda će bit nešto manja od 10.000 kn po dionici……[smiley1][smiley1][smiley1]


Iskreno. Zlo mi je više od ove transadrije

Na to i racunaju, mucenje do kraja.


Da,stvarno čudno,nije skočila na 15.000 kn u zadnjih mjesec dana,a i dividenda će bit nešto manja od 10.000 kn po dionici……[smiley1][smiley1][smiley1]

E jesi genijalac, svaka ti cast… imas jos neku bisernu ili je to sve sto si uspio srociti?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Da li je izlazio tko od većih igrača ?

New Report

Close