TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je pozitivno sa HFP, konačno sunce na prozorčiću za Transadriju i njene nove preuzimače. 🙂

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

treba zadrzat prodaju, dok god postoji netko ko je spreman prodat samo da proda ne mozemo gore. i glupo se uopce borit da zadrzimo cjenu. spustimo mu kupnju ljepo i cekajmo ga. zar nije ljepse vidjet ovo danas kako prodaja cvrsto stoji na 8000 a kupnja se polako slaze, lipu po lipu, na 7909,03. rade gledam tako polagan porast kupnje, nego slaganje naloga do 8300 i onda jednu transakciju kako ih skida ko vod za strijeljanje do 8000, i tako stalno. zao mi je ljudi od kojih netko radi budale. sad samo pustimo neka kupnja polako raste. ako nastavi ovim tempom, lipu po lipu, trebat ce nam 200 godina da stignemo do 3500, ali nadam se da ce ubrzat korak kad vide da vise niko ne pusta ispod 8k 🙂


treba zadrzat prodaju, dok god postoji netko ko je spreman prodat samo da proda ne mozemo gore. i glupo se uopce borit da zadrzimo cjenu. spustimo mu kupnju ljepo i cekajmo ga. zar nije ljepse vidjet ovo danas kako prodaja cvrsto stoji na 8000 a kupnja se polako slaze, lipu po lipu, na 7909,03. rade gledam tako polagan porast kupnje, nego slaganje naloga do 8300 i onda jednu transakciju kako ih skida ko vod za strijeljanje do 8000, i tako stalno. zao mi je ljudi od kojih netko radi budale. sad samo pustimo neka kupnja polako raste. ako nastavi ovim tempom, lipu po lipu, trebat ce nam 200 godina da stignemo do 3500, ali nadam se da ce ubrzat korak kad vide da vise niko ne pusta ispod 8k 🙂

Ima jedan TV komentator D.Ć. kojem bi ja za kaznu pustio njegove prijenose utakmica.
Moram priznati da mi ovaj post uopće nije nimalo jasan.


treba zadrzat prodaju, dok god postoji netko ko je spreman prodat samo da proda ne mozemo gore. i glupo se uopce borit da zadrzimo cjenu. spustimo mu kupnju ljepo i cekajmo ga. zar nije ljepse vidjet ovo danas kako prodaja cvrsto stoji na 8000 a kupnja se polako slaze, lipu po lipu, na 7909,03. rade gledam tako polagan porast kupnje, nego slaganje naloga do 8300 i onda jednu transakciju kako ih skida ko vod za strijeljanje do 8000, i tako stalno. zao mi je ljudi od kojih netko radi budale. sad samo pustimo neka kupnja polako raste. ako nastavi ovim tempom, lipu po lipu, trebat ce nam 200 godina da stignemo do 3500, ali nadam se da ce ubrzat korak kad vide da vise niko ne pusta ispod 8k 🙂

Daj molim te pojasni koliko sti ti kupio dionica tnsa danas i citav prosli tjedan. Navlacis cijenu na dolje pa me bas zanima jel znas ti sta uopce radis????Navodno si i sam dionicar ???? Navodno jeftin dokup????
Ciji si ti?


Ciji si ti?

On ti je od Đure mali… iz sela preko puta [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Eto, baš sam o ovakvim majstorima pisao. On bi i jeftino dokupio (vjerojatno punih 3 i po komada), i imao dosta dionica na Skupštini, i izabrao novu upravu, ali naravno, da prije toga dokupi po 3.500, a da odmah nakon skupštine cijena ode na jedno 19.000…Dragi moji, zbog ovakvih likova se svi i bore da špekulanti NE ulaze u Nadzorne odbore, jer uopće n razmišljaju na dulji rok. Još nisam vidio niti jedna post (OK, možda griješim) koji bi dao odgovor na pitanje – Quo Vadis, TNSA??? Šta s tom firmom? Kako popraviti poslovanje? Povećati prihode, smanjiti broj zaposlenih…Ne, samo – ajmo transparentno (ali samo dobre vijesti), ajmo revalorizacija…Pa samo ćete homogenizirati sve dolje u Rijeci protiv sebe, a vjerojatno i HFP, pogotovo nakon ovog vikenda.

ja sam glas koj govori iz dubine duse svih kupaca TNSA, a jedina misao mu je ‘spustite kupnju, pa ko voli nek izvoli’. ako je tolko kriza nekome da se iskrca zasto bi mi male budale kupovale po visokim cjenama? poduplo sam na 7700 ako te interesira, vise nemam para, sad mozete i dic kupnju sta se mene tice. za 5 dana je opet spustite i ja sam sretan. ocito ispod 7900 ne ide. taj koj se iskrcavao ipak si je postavio target izlaska, 8000 kuna.

Markicu, Markicu, svasta ti pises, reci ti nama sada javno koliko komadaaaa?
Ne boj se, priznaj!!!!


Markicu, Markicu, svasta ti pises, reci ti nama sada javno koliko komadaaaa?
Ne boj se, priznaj!!!!
Mislim da DVA komada!


adoz: ” Markicu, Markicu, svasta ti pises, reci ti nama sada javno koliko komadaaaa? Ne boj se, priznaj!!!! ” Mislim da DVA komada!

otprilike


ja sam glas koj govori iz dubine duse svih kupaca TNSA, a jedina misao mu je ‘spustite kupnju, pa ko voli nek izvoli’. ako je tolko kriza nekome da se iskrca zasto bi mi male budale kupovale po visokim cjenama? poduplo sam na 7700 ako te interesira, vise nemam para, sad mozete i dic kupnju sta se mene tice. za 5 dana je opet spustite i ja sam sretan. ocito ispod 7900 ne ide. taj koj se iskrcavao ipak si je postavio target izlaska, 8000 kuna.

Ma ići će to i po 7000 kn ako se korekcija nastavi, a što ćeš onda? Tko zna da li će se opet vratiti na 7700? Najbolje prodaj dok još možeš [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

iq,

bracika: ” adoz: ” Markicu, Markicu, svasta ti pises, reci ti nama sada javno koliko komadaaaa? Ne boj se, priznaj!!!! ” Mislim da DVA komada! ” otprilike

Previse, puno previse!!!!
Rekla bih da nam Markic navlaci na pad, al ne kupuje

New Report

Close