TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bambi: ” Da vas je bilo manje imali biste i veću plaću. To je takva računica, uvijek se dobije više kad se dijeli s manjim brojem. ” Netočno. da je manje radnika, bili bi manji i troškovi za plaće.

Netočno,točno je i jedno i drugo.

samuraj2: ” o trenutnoj količinu posla,ev.budućem preusmjeravanju na druge djelatnosti(ulazak u EU)nitko ni slova. o” To nemojte očekivati od ovih ljudi koji bi ušli u NO. Njih zanima samo čim veća vrijednost dionice. za povećanje posla vam treba netko tko zna posao. To je onaj balans koji bi trebao biti u NO. finacije i struka. Vizija razvoja i kontrola. A, ne samo kako vrednovati imovinu.

Netočno,g.Kamenić izjasnio se u članku Tanje Čorak da ga zanima glavna djelatnost poduzeća i širenje posla.


mhm, ludu lovu gubimo. ajmo ljudi jos malo nize. pa danas je proslo 40 komada po 7700, zar stvarno ima vas koji ste spremni platit 7800? to je 100 kuna, na 77 dionica to znaci jedna besplatna 🙂 btw samuraj, nije mi jos jasno na sta ti navlacis ljude, na kupnju ili prodaju? jer pricas o moralu i udicama, ne mogu te nigdje svrstat. cak bi prije rekao da navlacis ljude da opet izaberu trenutnu upravu nego na dionice. evo ja cu biti iskren, navlacim ljude da spuste prag kupnje pa da se svi ovdje ljepo obogatimo, kad je nekome vec tolko stislo da proda, znam da se iz mojih postova mozda ne kuzi odmah, ali eto, takav sam, i najboljima me tesko procitat. ajmo ljudi, spustimo tu kupnju jos malo, uz malo truda kupovat cemo po 6000 prije skupstine! jos uvjek je preplacujemo. 6000 pa ko voli nek izvoli!

Daj vec prestani sa copranjem cijene, zasto nebi cijena bila oko 8250-8400Kn, zasto? Skupstina je za manje od mjesec dana…
Zeuse bog svih bogova poslji svoje munje i spali ovog smrtnika.[smiley2]

[]


Elvar: ” samuraj2 – uvijek će biti ljudi svih profila koji vole brzo donositi zaključke… na sličan način ste i vi komentirali za sve nas da smo nemoralni i lešinari… ” moram se ispričati svim dobronamjernim dioničarima,moja želja(a znam da nije samo moja)za stabilnom,perspektivnom firmom,koja neće biti samo krava muzara pojedinima koji su se slučajno našli (još u kenozoiku)u pravo vrijeme(privatizacije)na pravom mjestu(fotelji),je veća od bilo kakve kalkulacije,jer znam da jedino u takvoj firmi može biti i mlijeka za radnike i vrhnja za upravu. moja isprika još jednom

Slažem se, ali zaboravio si nešto bitno, a to su vlasnici Transadrije! Tebi i direktoru Ključaričeku, a izgleda i većini radnika očito nije jasan pojam vlasništva.


muče te zlatnici?ili možda nešto drugo….

Muče mene jer su kupljeni mojim novcem…. No dobro, pošto vidim da samuraj više ne odgovara na postove, pretpostavljam da mu je radno vrijeme u Transadriji završilo. Da sumiramo što je taj čovjek radio cijeli dan…. UBIJAO SE OD POSLA, JELDA!!!!!????

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!


Slažem se, ali zaboravio si nešto bitno, a to su vlasnici Transadrije! Tebi i direktoru Ključaričeku, a izgleda i većini radnika očito nije jasan pojam vlasništva.

Bitno je da budu zadovoljni vlasnici! A da li će biti zadovoljni i radnici od tome trebaju odlučiti vlasnici, vodeći računa o boljoj produktivnosti uz zadovoljne radnike, ali kažem, to sve treba biti odluka vlasnika! I mislim da firma postoji zbog vlasnika, a ne zbog radnika. Kada se otvara poduzeće, ne otvaraš ga da bi zaposlio nekoliko radnika i poboljšao standard njihovih obitelji, nego ga otvaraš da tebi donose dobit!

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

ej ekipo? jel se ja varam ili danas nije bilo iskrcavanja 5 minuta prije 4 po bidu? nemojte mi reci da je gotovo? treba sutra provjerit kod HPB dozvoljavaju li kupnju TNSA na margin opet ili ne. nesmije biti vec gotovo! jos samo 5 dana mora potrajat! ne trazim previse! jos 5 dana!

samo budite mirni! nemojte podizat kupnju! sad ne treba panicarit nego ostat hladne glave! najvaznije je NE podizat kupnju!


samo budite mirni! nemojte podizat kupnju! sad ne treba panicarit nego ostat hladne glave! najvaznije je NE podizat kupnju!

Sumnjam da ne znate da ne radite dobro dionici.
A rušenja je bilo, na zatvaranju 2 dionice po bidu samo da padne cijena.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Koliko navlakača , odvlakača i razvlakača na ovoj dionici, čak su se ulogirali na forume i bitni igrači u borbi za vlast nad Transadriom, i pokušavaju izmanipulirat male dioničare.Rat za TNSA-u se zahuktava.

Sada je jedino bitno da IMATE ILI ĆETE IMAT DIONICU ZA KOJU ZNATE DA VRIJEDI 2,3 ILI 4 PUTA VIŠE OD TRENUTNE CIJENE (svako po svojim izračunima). Treba samo pričekat da RAT ZA TNSA-U ZAVRŠI i da cijena dođe dođe do vašeg targeta.


Sumnjam da ne znate da ne radite dobro dionici. A rušenja je bilo, na zatvaranju 2 dionice po bidu samo da padne cijena.

stari moj, ja u ovu dionicu vjerujem kao sto je ona hrpa njubija koja je danas cjeli dan panicarila vjerovala u djuru. ali mene nije navuko neki cayman, nego sam procitao izvjesce, cuo prijedloge za sljedecu skupstinu, pokupio misljenja ljudi po forumima i skupio par insiderskih informacija. nista mi ne znaci sto je malo pala jer sljepo vjerujem u nju. i volio bi kad bi imao jos prilike dokupit po 7700 kao danas. ali strah me da se kupnja zacementirala na 7900. za 5 dana sjeda neka lova. ako ostane na ovim razinama jos 5 dana super.

Otišla i bakina zlatnina i porculan, a kaj mogu kad je pala ispod osam. Molim uvaene kolege da ne jure odmah u antikvarijat, pustite me malo … smrc ! Nisam odolio.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

TNSA ne može niže, samo je za one ulagaće koji imaju vremena i ne gledaju svki dan ekran.Koja luka u Hrvatskoj ima najveću perspektivu ulaskom u EU. Držimo se samo osnovne djelatnosi i tko će prevesti taj teret, TRAST sigurno nije…Uprava će se uskoro presložiti, nije bez veze poslan protuprijedlog isplate dividende koja je veća od ukupno iskazane dobiti za cijelu prošlu godinu.

New Report

Close