TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kupio ja po 7700, hvala na ovome, ali ajmo sad jos malo nize? ajmo do 7500? bit ce sve ok, vjeruj mi samuraj2, ja cu pomoci vama radnicima, glasanjem za protuprijedlog. zamisli koliko vas ce odjednom postati zadovoljno sto ipak nesto rade za placu koju dobijaju? a tek sin od kljucariceka? eee stari moj, tome je pala sjekira u med, a sad mu sljedi prijavljivanje na burzu rada… eee nece mu bit lako sad kad veliki tata izgubi fotelju. ajde, ajde ljudi, sve ce biti dobro, samo jos maaalkice spustimo kupnju?

pa vi ovdje dobijate prakticki za badava firmu koja vrijedi barem 3 puta vise i vi se nesto prepucavate i brinete. ja sam dionicar, svi smo mi dionicari! i ovdje gledamo iz perspektive dionicara, ako bas toliko zele, mozemo radnicima transadrije otvoriti thread TNSA-radnici pa neka se jadaju. ovo je isto kao da ja odem na forum Ina i onda pljuvam po tome sto je vlada prodala dionice Ine po 1690 kuna a ukrala ih od nas za vrijeme tudmana. ovdje pisu dionicari, a dionicari zele rezanje troskova (bilo na radnicima, bilo na placama), smjenu NO, transparentnije poslovanje, smjenu direktorovog sina, i konacno profit, profit, profit. moral ostavljam za thread ‘Investiranje i humanost na djelu’

Treba se postaviti što niže , ispod 7000.
Neka proda jeftino.

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

markots, možeš li staviti K/P sa transakcijama. da vidimo kuda plovi ovajk brod. Budući da si još pod moderiranjem možeš meni poslati na private pa ću ja staviti.

Vidim zadnja je na 7999. Znači pokušaj prema gore. Znači danas opet iskrcavanje prema dole. Svaki dan ista priča, lagani pad, pa onda par dionica po asku i onda na krau dana istresanje po bidu.


markots, možeš li staviti K/P sa transakcijama. da vidimo kuda plovi ovajk brod. Budući da si još pod moderiranjem možeš meni poslati na private pa ću ja staviti.

…nisam markots…al trazeno imam…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

Hvala Feki. Čini mi se da će danas završiti na 7718. Onda okret nakon toga.

[


pa vi ovdje dobijate prakticki za badava firmu koja vrijedi barem 3 puta vise i vi se nesto prepucavate i brinete. ja sam dionicar, svi smo mi dionicari! i ovdje gledamo iz perspektive dionicara, ako bas toliko zele, mozemo radnicima transadrije otvoriti thread TNSA-radnici pa neka se jadaju. ovo je isto kao da ja odem na forum Ina i onda pljuvam po tome sto je vlada prodala dionice Ine po 1690 kuna a ukrala ih od nas za vrijeme tudmana. ovdje pisu dionicari, a dionicari zele rezanje troskova (bilo na radnicima, bilo na placama), smjenu NO, transparentnije poslovanje, smjenu direktorovog sina, i konacno profit, profit, profit. moral ostavljam za thread ‘Investiranje i humanost na djelu’
lijepo je kad čovjeka povučeš za jezik pa kaže što mu je na umu

lijepo je kad čovjeka povučeš za jezik pa kaže što mu je na umu

uvjek prijatelju, i za tebe i sve druge. i nije me potrebno povlacit za jezik jer za razliku od nekih ja uvjek kazem ono sta mi je na umu.


Treba se postaviti što niže , ispod 7000. Neka proda jeftino.

potpisujem kolegu, nekome je kriza izac a mi se trgamo ko ce kupit. ne trazim nikoga s foruma da proda po ovim cjenama. moras biti lud da po ovim cjenama prodavas. ali ovaj koj mora prodat prodat ce po cjenama koje mu mi odredimo. ako se mi postavimo ispod 7000 on ce prodavat po tim cjenama.

Uvijek treba imati mjeru. Ako netko mora prodavati a mi mu ponudimo 7000, onda ništa od toga. ali, malo po malo možda ga navučemo dolje. Naravno za to treba i strpljenja i novaca. Trebalo je kupovati i po 8200 i po 8000, danas po 7700 … Sve dok netko bude morao prodavati u pet do 4, cijena ide dole, ali po malo.


lijepo je kad čovjeka povučeš za jezik pa kaže što mu je na umu uvjek prijatelju, i za tebe i sve druge. i nije me potrebno povlacit za jezik jer za razliku od nekih ja uvjek kazem ono sta mi je na umu.

a što se tiče radnika, za niih je bolje da je cijena dionice niža jer su manja i očekivanja dioničara. da bi neka firma napredovala mora povećavati prihod ili rezati troškove. Na žalost radnika, rezanje troškova je uvijek lakše provesti. Većina naših managera ne pozna struku i onda je jednotsvnije smanjivati troškove. Pa sve onda krene od WC papira, sokova….ljudi


Uvijek treba imati mjeru. Ako netko mora prodavati a mi mu ponudimo 7000, onda ništa od toga. ali, malo po malo možda ga navučemo dolje. Naravno za to treba i strpljenja i novaca. Trebalo je kupovati i po 8200 i po 8000, danas po 7700 … Sve dok netko bude morao prodavati u pet do 4, cijena ide dole, ali po malo.

Nemam pojma zašto ali njemu je itekako stalo da proda…
Mogao je staviti cijeli veliki nalog na prodaju pa da se vidi i zna..
Ovako, on nas sve vuče za nos..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

New Report

Close