TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fenomeno: ” G. Ključariček je predjsenik Uprave a ne savjetnik[smiley1]. No, ono što je bitno, g. Kamenić i ostali misle konačno učiniti poslavanje TRANSPARENTNIM te napraviti popis imovine! Nema dvojbe da se to traži. ” To je pretpostavljam sin predsjednika uprave jer se predsjednik zove Marijan, a ovo je Miran.

Ispričavam se, moj previd, učinilo mi se da piše Marijan[smiley2]. Osim ako ipak nije bila greška novinarke. No nebitno, bitan je tekst[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

ilijaivka:

fenomeno: ” G. Ključariček je predjsenik Uprave a ne savjetnik[smiley1]. No, ono što je bitno, g. Kamenić i ostali misle konačno učiniti poslavanje TRANSPARENTNIM te napraviti popis imovine! Nema dvojbe da se to traži. ” To je pretpostavljam sin predsjednika uprave jer se predsjednik zove Marijan, a ovo je Miran.

Ispričavam se, moj previd, učinilo mi se da piše Marijan[smiley2]. Osim ako ipak nije bila greška novinarke. No nebitno, bitan je tekst[smiley1]


Nije greška, to mu je sin.

Kamen … za skupstinu imas 12 glasova + …. sitno… ali veseli


ilijaivka: ” Može ukratko u kojim su se to poslovima dokazali ? Ne provociram, stvarno ne znam tko su ti ljudi. ” Može ali ću ti poslat na private jer nesmijem javno. Isto tako te molim da zadrzis za sebe.

zakaj ne bi smio staviti na javno. ako je istina i ako to znaš stavi da svi vidimo. pa u konačnici ti nisi javan pa ne znam onda čemu strah.

samo vi nemojte podizat naloge za kupnju, i pred zatvaranje cete se veselit iskrcavanju 100 komada po bidu. neznam ko se iskrcava, ali zadovoljio je potraznju na 9000, zadovoljnio je potraznju na 8500, sad zadovoljava potraznju na 8000, gotovo sam siguran da ce ubrzo doci i do mene, potrajala korekcija, ne potrajala 🙂

evo počelo je, prošlo 7 kom po bidu.


Nije greška, to mu je sin.

svaka mu cast. rjesio je sebe, sina postavio na direktorsko mjesto. vjerojatno mu je i zenu negdje smjestio, digo radnicima placu za 9 miliona kuna (vjerojatno je vecinu on smjestio na mjesto na kojem rade), nema sta, prava mala sretna socjalisticka obitelj. steta samo sto ce tu idilu unistit korumpirani kapitalizam koj dolazi. a da samo nisu toliko pretjerali, mogli su tako ljepo omastit brk na policentru, i oni, i radnici, i dionicari. ja zelim dionicare u NO, ne zanima me sta su radili, gdje su to radili i koliko. vazno mi je samo da imaju strucnu spremu i da malo pojasne nebuloze oko ove firme. strah me samo da ce im put biti dug i tezak kako bi ispravili odlicne poslovne poteze ovog NO.

Ma dop-…..dila mi TNSA i otac i sin i sve, izgleda da tu nema kruha,
prodao sve, nešto prošli tjedan, nešto danas, da sam ju imao
u nekoj gradj. firmi koliko bi zaradio.
Svim vjernim imateljima želim puno sreće i uspjeha.

And God says let there be light and be light, and it was good...

samo polako…ne treba dizat kupnju. evo je lagano na 8000, ali bilo je bisera koji su kupovali i po 8200, zato polako i ne se zaletavat.


Ma dop-…..dila mi TNSA i otac i sin i sve, izgleda da tu nema kruha, prodao sve, nešto prošli tjedan, nešto danas, da sam ju imao u nekoj gradj. firmi koliko bi zaradio. Svim vjernim imateljima želim puno sreće i uspjeha.

Spade, hvala na željama.
Ja ću čekati. Čini mi se da su ova sr…. i onaj Bauštelac na drugom forumu sve u svrhu upravo toga da nam se TNSA zgadi, e ja sam zbog toga popi…. pa ću zato iz čistog inata ostat pa ko ih … ako sam mogao i još uvijek čekam TLM ko ozebli sunce, čekaću ja i TNSA pa bio posljednji mulac.[smiley1]

hehe… bez obzira što znam da se inat ne isplati – meni se baš taj inat pojačava…

pa opet, vidjeti ćem otko bu više izdržal [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

kupnja na 7900, znam da sam rekao da ulazim na 8000 ali sam se predomislio, sad mi je vec realno racunat na ulazak oko 7500 🙂
nema tu inata, samo zelja da na skupstinu stignem s najvecim mogucim brojem dionica. trenutno su 4 skupine ljudi u igri.
1. vjeruju kako mali dionicari nece imati dovoljno glasova da maknu NO koj posluje lose, i firma ce nastaviti samo jos losije
2. vjeruju kako ce mali dionicari smjenit NO, ali misle kako ce novi NO poslovat jos gore, a dividendom od 200 kuna samo kupuju glasove malih
3. vjeruju kako ce mali dionicari smjenit NO, koj ce onda povest firmu u pravom smjeru

trenutno su treci u manjini, zato ne vidim smisla da se natjecemo oko cjene. ajmo jos malo dolje 🙂 samo par stotina kuna 🙂

New Report

Close