TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kog datuma je potrebno imati dionice za glasovanje na skupstini?


ako će ti biti lakše čitati evo ispričavam se za plejboj, neprimjerena šala.

OK, i ja sa svoje strane ispričavam za reakciju, ali nebi ni ja tako reagirao da nije bilo izraza tipa papak, playboy, se**te, itd.

Dobro, ne trebamo ništa istresat Fudi u lice (iako mi je taj tip jako iritantan i antipatičan) – možda će mu istrest ovi koji su dali protuprijedloge, ali ajmo se organizirat, otić na skupštinu i dizat ruke kad bude trebalo.

http://www.poslovni.hr/45366.aspx

Dal je moguće da je i tnsa u tom paketu pa se zato ruši cijena ???

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

ej, ako HFP ne glasa za protuprijedlog, we are screwed. kako znate da ce HFP glasat za protuprijedlog? mislim ja cu glasat za protuprijedlog, svako normalan ce glasat za protuprijedlog. imam samo 4 dionice, neznam jel mi se uopce isplati dolazit. najbolje da dam punomoc kamen inzinjeringu. ali ipak mislim da se HFP ne isplati previse protuprijedlog, barem ne kao i nama zbog dividende, mozda zbog smjene nadzornog odbora jedino.

inace zamrzio sam nadzorni odbor kad sam saznao da je onih 18 miliuna od prodaje kvarner banke oroceno u kvarner banci!!! jer je jedan od clanova NO transadrije nesto visoko u kvarner banci, sramota. uz to, izgleda da transadrija pruza osluge nekom poduzecu koje im je vec godinama ogroman duznik, i dug se povecava, zato sto je vlasnik tog poduzeca ‘osobni prijatelj’ nekoga iz NO transadrije!!! znam da ih ne mozemo kazneno gonit jer evo nazalost zakon jos stiti takve lopove, ali ajmo se ljepo koordinirat, dogovorit, i smjenit gamad, jer stvarno, sta je previse je previse.


http://www.poslovni.hr/45366.aspx

Dal je moguće da je i tnsa u tom paketu pa se zato ruši cijena ???

Vidjet ćemo sutra !!

“Cjeloviti popis društava za koje se realizira javna dražba će HFP objaviti sutra”

Sve je moguće gosp.Crnac,treba čim jeftinije odkupiti preko 8 000 dionica.

Mislim da su i NO i Uprava TNSA do sada više puta dokazali da ih uopće nije briga za dioničare .Njihovi postupci u zadnjem periodu su stvarno sramotni pa i kažnjivi (nisu bili kadri čak niti predložiti bilo koju dividendu pa ni simboličnu dok su sebi i zaposlenicima podijelili čak 8 milijuna više nego prošle godine i to samo u 3 mjeseca).Šta smo mi koji smo uložili svoj kapital možda naivci i budale ili vlasnici TNSA!
Stoga nije bitno dali se ima 1,2,4,10,50,100 ili više dionica TNSA nego je bitno da svi , ali svi bez obzira na broj dionica dođemo na skupštinu i pokušamo ih smijeniti jer oni to zaslužuju, a za TNSA se svakako isplati boriti!


http://www.poslovni.hr/45366.aspx Dal je moguće da je i tnsa u tom paketu pa se zato ruši cijena ???

Nije moguće!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


1. uprava nam nije neprijatelj. nije nam niti prijatelj. 2. sukobi nam sada najmanje trebaju i ne treba ih potencirati. najvažnije je da protuprijedlog prođe (NO i novi revizori a onda i trezor). skupština treba odraditi rutinirano i šablonski. ako se morate olakšati kupite si plejboj. ne možeš li to pretrpjeti pošalji punomoćnika na skupštinu. idemo li se svađati u rijeku i reći svakome ono što ga ide, tada bi bilo pametnije odmah prodati dionice. na skupštinu idemo da zaštitimo svoju investiciju. to se ne čini tako da “saspemo sve u lice! “. dovoljno je dignuti ruku u pravom trenutku. neznaš li kada treba podići papak – učini kada to uradi i onaj koji sjedi do tebe. budi profić jedan dan za svoje dobro i dobro svih dioničara tnsa. 3. pustimo fudu na miru. zaboravimo na neko vrijeme probleme. 4. svi oni sve znaju (uprava, fudo …) 5. glasajte za protuprijedlo u miru, a slijedeći dan ser..e kome želite i koliko želite. 6. mene eto najviše nerviraju ova piskarala po novinama jer neznaju, ne žele znati, niti imaju volje potruditi se saznati, a pišu kao proroci. ovog puta namjerno izostavljam “IMHO”

Novi revizori su osnovani ove godine, koliko mi je poznato. Toliko o “novim” revizorima

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Netko istovario 20 komada u zadnjim sekundama


Netko istovario 20 komada u zadnjim sekundama

Možeš li staviti transakcije

Alien:

Netko istovario 20 komada u zadnjim sekundama

Možeš li staviti transakcije

Izvoltega. Ispravak: vidim sad da je istovario 25 komada

New Report

Close