TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ej ekipo? cemu takva buka oko skupstine transadrije? ne razumijem zasto mjenjat upravu, sta su napravili? ja sam kupio na 8400, i niti dan nakon sto sam kupio izdali su neko izvjesce gdje kazu kako super posluju i kako nema razloga za pad dionice, kako su zavrsili tromjesecje u plusu, i kako prodaju neki objekt za neke ogromne pare, uglavnom meni je izgledalo sve savrseno, i sukladno tome cjena je narasla na 8700 kuna, i jos raste. meni izgleda kao da se uprava brine za svoje dionicare…
btw, imam 4 dionice, jel mi se isplati ic na skupstinu? 🙂
bas cu kupit jos jednu sutra, prekosutra…ful sam zadovoljan s ovom firmom

Tebi je super, ako si od prije par dana u ovoj dionici..hehe..
Ima nas koji malo duže čučimo u sjeni i čekamo.

And God says let there be light and be light, and it was good...

Nemoj siriti dezinformacije, uprava nije sakrila “najmanje stotinu milijuna” i radnici ne biraju upravu…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Hugo a kolki je zimzijev target?

Na onom drugom forumu spominjao je cifre prek 20 somova

nisam htio provocirati. trgovao sam djurom, elkom, diokijem, nisu mi se svidale te dionice. previse spekulacija, premalo rada. kupovao si, a nisi znao sta kupujes i koliko vrijedi. zelim moci nestati s lica zemlje, i ne strahovat za svoj novac, jer sam kupio nesto sta vrijedi puno vise nego sto sam platio.

sta se tice skrivenih 100mil. mislim da sam bas na ovom forumu procitao kako ce se taj novac vidjeti u sljedecem izvjescu. nemos sakrit 100 miliona kuna ni da oces 🙂

sta se tice povecanja troskova na radnike, ja sam vidio samo da su povecali dobit za 20%. ako je ta dobit rezultat rada radnika, i ako ce za te pare jos povecat dobit, samo neka ih placaju. dok god povecavaju dobit 20% godisnje 🙂 i ako uzmes dobit ostalih firmi, i izbacis neke firme koje se izvlace iz dugova, kao varteks koj je povecao dobit za 300%, vidjet ces da je ovo jedno od boljih povecanja dobiti.

uprava mi se jako zasvidala kad je dala onu objavu o cjeni dionice par sati nakon sto sam kupio transadriju, ali opcenito, poslovanje je transparentno, izvjesca cista, i sto je najvaznije, cjena se uopce ne temelji na nikakvim spekulacijama. nebi volio da vidim kako friziraju izvjesca ko neke druge firme, i prikazuju 100mil. kuna troskova proizvodnje, 99,9mil kuna rezervi, i 0,1mil kuna prihoda samo kako bi se bolje prodali. ako mi neko prodaje dionicu jeftino samo zato sto je sigurna, kazem hvala, i drugi put 🙂

meni je samo zao sto nisam ranije pronasao ovakvu firmu. ili konkretno ovu firmu. svakako cu trgovati i dalje spekulantskim dionicama, ali ce mi veci dio portfelja biti u jeftinim kvalitetnim dionicama, kao transadrija, dalekovod… nakupovao sam se dalekovoda, ali po 1000. sad mi je preskup. a transadrija ti je ko da ti neko pokloni 1500 kuna sa svakom dionicom koju ti proda na ovim razinama..


Hugo a kolki je zimzijev target?

Ne samo zimzijev, ne samo…..a koliko se sjećam, prvi put se taj target pojavio na mojnovac, još prošle godine.


na skupštini će se odlučivati hoće li cijena do i preko zimzijevog targeta.

fakat neznam što bih radio tamo dolje na kvarneru.


Da, stvarno ne znam što bi ti radio na Kvarneru…[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ne samo zimzijev, ne samo…..a koliko se sjećam, prvi put se taj target pojavio na mojnovac, još prošle godine.

Ima nas više s tim targetom
[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Liparenje na kupnji – uvijek dobar znak

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pa pobogu kada ce to sunce izaci…

TNSA nikad jeftinija:

Kupnja – TNSA-R-A
14 8.370,00
20 8.350,00
1 8.301,01
5 8.301,00
10 8.160,00

Prodaja – TNSA-R-A
18 8.650,00
2 8.688,00
5 8.688,01
4 8.690,00
14 8.699,99

Loše izgleda, loše…
Moglo bi to još zaroniti..


TNSA nikad jeftinija:

bila je jeftinija prije par dana…kako sad stvari stoje biti će opet……već danas
[smiley3][smiley3]
na nesreću svih nas koji smo dioničari…


Loše izgleda, loše…
Moglo bi to još zaroniti..

Izgleda dobro, za dokup. Sve je stvar kako tko gleda.
Po TA je stvar super. Na dnu vala. Puno niže ne može.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close