TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Citat s jednog foruma od uvaženog Gospodina: Novac dobiven prodajom dionica Kvarner banke nikako nije mogao niti smio završiti u plaćama zaposlenika Transadrije, jer ta sredstva nisu iz tekućeg rada. Taj novac je dio imovine dioničara Transadrije.

Uprava permanentno griješi, pa je krajnje vrijeme da ode.
Prodaja dionica, neki dan, od strane člana Uprave Gordane Delić, a vjerojatno na nagovor predsjednika Uprave još je jedan gaf, jest mali, ali puno kazuje.

U potpunosti se slažem s navedenim i kao mali dioničar koji bi htio da dionica ide na 20.000 moram konstatirati da je vrijeme preispitati čije interese zastupa Uprava: radnika ili kapitala. Ovakve stvari u SAD -u rezultiraju padom, i to dobrim. Ja ću još jednom preispitati treba li držati svoj kapital u TNSA.
Izvješće smatram dobrim, ali lova od Kvarner Banke je trebala dioničarima. U Transu treba ući netko jak i lupiti šakom o stol – tako radi svaki normalan jer se s lovom ne za……

U današnjem Novom listu na naslovnoj stranici:
DIO TOWERA NA PRODAJU ZA 50 MILIJUNA EURA

– cijena transakcije daleko je veća od one po kojoj su poslovni prostori prodavani prije otvorenja,
– kvadrat poslovnog prostora u Toweru ponuđen na prodaju mogao bi postići cijenu od minimalno 3000 eura po kvadratu,
– prodaje se oko 17 000 četvornih metara danih u najam,
– pregovori bi mogli biti realizirani već u roku od 1 mjeseca. Radi se samo o prostorima koji su u najmu, bez dijela koji je prodan.
Što se tiče staklenog tornja, poslovni prostor koji će zauzimati pet etaža prodavat će se po cijeni od 2 do 5 tisuća eura po kvadratu, dok bi se stambeni prostor prodavao po minimalno 2 i pol tisuće eura po kvadratu.

1. Uskoro će škupština
2. Organizirani smo i dokupljujemo (sadašnja cijena nam odgovara) – da su pametniji pukli bi cijenu gore i nebi mogli skupljati glasove
3. Svi smo ujedinjeni sa jednim interesom

Poruka sadašnjem vodstvu: Što još radite nutra – dolazimo – svaki dan sa još više dionica a več ih je dovoljno

p.s. tražite nove tvrtke jer čemo vas najuriti kao ovce !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Mislim da je i ne fer današnji članak na poslovno. To je direktno utjecanje na cijenu.

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Vidim Ključariček je odlično napravio za TNSA. Jučer na 9900 danas odeeeeeeeeeeeee na 8XXX a možda i manje. To je tako kad se dijele novci. Kad se podijeli još ovo malo od Tower centra radnici će imati najveće plaće u regiji.

Države i ulagači nemaju prijatelja, samo interese

dečki moji… u meni se budi inat…

kada vidim tu mafiju što radi nama sirotinji poželim upravo to – kupovati samo zato da i ja dignem svoju ruku za Aska

zato, kome da predam ovlaštenje za skupštinu i gdje (potšo sigurno neću ići) i ima li tako nešto uopće?

nema mi druge nego se zae..ti

Bojim se da je Ides jucer imao pravo. Nažalost, zadnja 8.500 kuna.

i to 39 komada na prodaji…

izgleda da tu neće stati

nema mi druge nego se zae..ti


i to 39 komada na prodaji… izgleda da tu neće stati

Kupnja – TNSA-R-A
1 8.401,00
2 8.400,00
28 8.330,00
4 8.329,00
20 8.327,00

Prodaja – TNSA-R-A
39 8.500,00
4 8.799,99
35 8.948,00
11 8.950,00
35 9.000,00

Ako ide do 7000 ja rasprodajem sve ostalo pa u dokup
[smiley1]

Ah opet ju je građevinar stisnuo sa svojom količinom, stavio je 100 komada na prodaju u 3 paketa. Njemu stvarno nikad dosta. Koliko nas je samo taj čovijek zakočio sa svojim dokupima !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

ja drzim i ne prodajem, zadnja 8500

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];

New Report

Close