TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesam li ja slijep ili na objavi koju je Ključariček danas poslao burzi nema ni potpisa, ni žiga ni datuma. [smiley8]


Zbog ove podjele “našeg” novca radnicima trebala bi reagirati HANFA.

Sad kad je podijelio novac od Kvarner banke sigurno ga nose na ramenima.

Hanfa nema veze s tim o cem ti pricas. podnesi kaznenu prijavu ako mislis da si ostecen kao dionicar.

sto se tice novca od prodaje Kvarner banke, vjerujem da se nalazi u onih 11 milja kuna izvanrednih prihoda.
istina da bi bilo interesantno vidjet statisticko za kvartal pa da vidimo na sto se tocno odnosni povecanja rashoda

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

Ja da sam na vašem mjestu rasprodao bi te dionice i ne bi se više sekirao. Pa jel to vrijedno tolike zahebancije……..ta TNSA i Ključariček i radnici i Tomo Jozić, država,Kvarner banka, povrat talijanima i sve ostalo.
Miran san je puno vrijedniji.
IMHO

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ja da sam na vašem mjestu rasprodao bi te dionice i ne bi se više sekirao. Pa jel to vrijedno tolike zahebancije……..ta TNSA i Ključariček i radnici i Tomo Jozić, država,Kvarner banka, povrat talijanima i sve ostalo.
Miran san je puno vrijedniji.
IMHO


He he kolega…nitko nije rekao da će biti lako…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Sutra to ode ispod 8000. Bolje vrabac u ruci nego Ključariček na grani.

Al bi vi malo omastili brke…a malo ste zakasnili…he, he, he…dobro nemam ja ništa protiv, ali teško prijatelju da ćeš ikada više TNSA uloviti na 8.000, nakon današnje objave …[smiley2][smiley2][smiley2]

A tko zna…možda se pronađe pokoji kamikaza-dioničar TNSA…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ja sutra prodajem svojih 170 komada i đenja TNSA, ko ih j…

Prodaj sve sutra.
Čim se nakrcaju oni koji znaju što će biti sa TNSA, bit će bolje onima koji ostaju.
Fali im još xxxx komada za skupštinu. Skupit će to kroz 20-ak dana, do najave skupštine.


ides: ” Ja sutra prodajem svojih 170 komada i đenja TNSA, ko ih j… ” meni se čini da bi to bio loš korak, ne loš što se tiče prodaje (to je stvar osobne procijene i ima logike, da budem iskren previše me koštala tnsa i previše sam na njoj izgubio koliko god bio u plusu…. sada ovdje idu psovke) već što se tiče timinga. trebao bi proći ovaj val. s druge strane trebalo bi vidjeti što će biti sa skupštinom. a da im j… , j…. im i ja.

timing je loš kad gledamo igh,tehniku,ingru, atpl itd.
Ali tko je mogao očekivaati takav rast na tim dionicama?
Na tnsa smo bili sigurni da će odraditi 50 – 100% u 2007. zar ne? Bar oni koji su unutra od 5mj 2006.

Strpljenja do kraja 7 mj., vjerujem da će biti puno pozitivnih vijesti.


Ovo sa podjelom zarada radnicima je sasvim u redu. Ipak su oni njazaslužniji za tako dobre rezultate koje Transadrija ostvaruje. Nema dobrog poslovanja bez motiviranih radnika. Ja očekujem s tog naslova odlične rezultate za drugi kvartal. Izgleda da je to taj iznos o kojem se svojevremeno pričalo…… mislim na onih 12.000-15.000 dividende, samo što dividenda ide radnicima a ne dioničarima.

blago tebi kad radiš u Transadriji, daj i meni sredi kakav poslić pa da upiknem radničku dividendu, beneficirani radni staž, topli obrok, troškove gradskog prijevoza taksijem na posao, cvijeće za punicu, stan u Tower centru s pogledom na more itd. itd.
Nisam siguran kako će dioničari na skupštini reagirati na ovakvu blagonaklonost uprave radnicima koje se sjećam još jedino iz doba druga Tita. Mislim da je vrijeme da se gospodin Ključariček povuće u zasluženu mirovinu i kormilo prepusti nekom mlađem koji će dokazati da se isti posao može bolje odraditi sa manje radnika i manje ukupnih izdataka za radnike a ujedno da i zadovolji dioničare isplatom izdašne dividende!

Hogar vozi Volvo


Ma treba Ključaričeka i Fudu dati Hanfi pa nek oni odluče gdje će s njima. Podijelili su pare dioničara. Kako tek dijele ovo od Policentra. Jedan meni, jedan tebi, jedan,dva meni, dva tebi………………………… Koji je to lopovluk. Koliko će tek atlanska podijeliti Jerkoviću. ( 5,10,15 mil ???? ) A dividendica 4 kune da se mali ne ljute.

nije jedan meni jedan tebi nego jedan radnicima prvi dioničarima, dva radnicima drugi dioničarima, tri radnicima treći dioničarima ……

Hogar vozi Volvo

http://www.novilist.hr/images/clanci…/2341DHWEZ.pdf

Ma ja mislim da radnici tu nisu ništa dobili nego da su Fudo i kompanija sebi isplatili izdašne bonuse za tako vrijedan rad hehehe

Drugo, ljudi ja ne znam šta bi vi htjeli ali prema godišnjem izvještaju računali smo da bi vrijednost dionice trebala biti barem 13000 kn. Obzirom da je dobit u godišnjem izvještaju za 2006. bila cca 17 mil kn, a za prvi kvartal 2007. – 4 milijuna, samo znači da nastavljaju istim putem i da je realna vrijednost dionice puno više od sadašnje razine. A to što je netko mislio da će bit 100 milijuna dobiti i da će sve ići u dividendu, pa ljudi moji onda bi dionica TNSA bila skuplja od MMTZ koja je na 60 000! [smiley6]

http://www.novilist.hr/images/clanci/DOC_2007/2341DHWEZ.pdf

New Report

Close