TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Care mauricije i ostalim maherima pitanje jedno; nije mi jasno zašto svi čekaju skupštinu, po čemu je ona važna za značajni rast dionice?[smiley6]

Jer će se znat u kojem smjeru će se dalje kretati Transadria i konačno bi se trebao maknuti g. Fudurić. Ta osoba se “iskazala” u samom startu onakvim preuzimanjem i zaposjedanjem predsjedničkog mjesta NO, tako da nimalo ne trebaju čuditi njegove izjave kako je TNSA-R-A preskupa i na 5000 Kn, dopisivanje sa samim sobom itd. Doći će nova osoba koja bi trebala biti “pozitivan šok”.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Ja ne čekam skupštinu, samo dobru priliku za ući.


Ikarus: ” Care mauricije i ostalim maherima pitanje jedno; nije mi jasno zašto svi čekaju skupštinu, po čemu je ona važna za značajni rast dionice?[smiley6] ” Jer će se znat u kojem smjeru će se dalje kretati Transadria i konačno bi se trebao maknuti g. Fudurić. Ta osoba se “iskazala” u samom startu onakvim preuzimanjem i zaposjedanjem predsjedničkog mjesta NO, tako da nimalo ne trebaju čuditi njegove izjave kako je TNSA-R-A preskupa i na 5000 Kn, dopisivanje sa samim sobom itd. Doći će nova osoba koja bi trebala biti “pozitivan šok”.

Thx…


Care mauricije i ostalim maherima pitanje jedno; nije mi jasno zašto svi čekaju skupštinu, po čemu je ona važna za značajni rast dionice?[smiley6]

Zato što bi na Skupštini trebalo smjeniti neke ljude i izglasati podeblju dividendu!

Zahvaljujem se i ja prodavaču na 9.000,00 kuna, uh kad bi bilo više ovakvih prilika ….

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Po meni je Izvješće jako dobro, ali se sad definitivno pokazalo da je psihologija itekako bitna stvar. Ovdje su bila prevelika očekivanja i sada ih puno nije zadovoljno s “samo” 4 miliona kn dobiti.
Moram priznat da sam danas očeikvao probijanje 10000 Kn, ali nema veze, malo smo se popiknuli, ali idemo dalje, navikli smo[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


O B J A V A Uprave Društva u svezi sa statusom udjela u društvo «POLICENTRO RIJEKA» d.o.o. Rijeka, nositelju izgradnje Poslovno-trgovačkog centra na Pećinama, Rijeka : Uprava «Transadrije» d.d. Rijeka, koja preko svog ovisnog društva «TRANS.RI.» d.o.o. Rijeka, drži 14,16% udjela u «Policentru Rijeka» d.o.o. Rijeka, investitoru izgradnje poslovno-trgovačkog centra, već je obznanila da je Poslovno-trgovački centar «TOWER CENTAR», jedan od najvećih objekata takve vrste u ovom dijelu Europe, otvoren 22.11.2006.godine. U tijeku je izgradnja druge faze cjelokupnog projekta, poslovno-stambenog tornja. Za kraj mjeseca svibnja 2007.godine očekuje se okončanje izvedbe fasade tornja, nakon čega će uslijediti promidžbene aktivnosti investitora vezane uz prodaju poslovno stambenih kapaciteta. Okončanje radova na tornju očekuje se do kraja 2007. godine. Na Skupštini «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka, koja je održana 27.04.2007. godine donesena je odluka da se neto-dobit društva, umanjena za gubitke iz prethodnih razdoblja, dakle iznos od 115.119.028,64 Kn usmjeri u zadržane dobitke, čime će se osigurati novčani priljevi za okončanje izgradnje II. faze projekta koju čini izgradnja poslovno-stambenog tornja. Uprava «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka objavila je da je u pregovorima s investicijskim fondom kojemu bi se prodali prostori u «Tower centru», koji su dati u najam i to po cijeni od cca 50.000.000 EUR. Ovom transakcijom osigurali bi se dodatni izvori sredstava kojima će se brže isfinancirati izgradnja II. faze kompletne investicije, povrat dugoročnog kredita, te otvoriti mogućnost brže isplate vlasnika udjela za prava koja isti nose. Uprava «Transadrije» opetovano izjavljuje da se novčani priljevi po osnovu prava iz udjela, te prava iz potraživanja mogu očekivati u 2008.godini. PREDSJEDNIK UPRAVE DRUŠTVA /Marijan Ključariček/ http://www.zse.hr/newsindetail.php?sessionId=51966f18363faa7611b024cff9ab85a3&newsId=2151&issuerId=TNSA

bit će para ko salate za gladne dioničare a još kad revaloriziraju nekretnine mogu slobodno promijeniti ime tvrtke u transgalaksija[smiley2]

Hogar vozi Volvo

Ne znam kako vi gledate na ovo neutemeljeno povecanje troskova osoblja za gotovo dvostruko no za mene je to cista pljacka dionicara i pitam se kako je moguce da se za takav potez nije trazilo odbrenje nadzornog odbora, ili zasto to nije u pdf-u poslano kao materijalna cinjenica na zagrebacku burzu

Ovim jednim potezom ispada da je radnicima isplaceno 15.000 kuna po glavi vise, odnosno da je dionicarima oduzeto gotovo 300 kuna po dionici!

Salje li nama uprava jednoglasan signal da jos se fucka za nas?! Jer kako je moguce da istovrmeno izjavljuju kako dividende za dionicare biti nece a nagrade od 15.000 kuna po radniku ce biti?!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Slažem se s tobom, koliko god mi
pričali i hinili da je sve dobro, baš i nije,
ipak smo se malo razočarali, a mnogi i podosta,
što se vidi i iz pada, tj. nakon 1 Q.
Ne zato što TNSA nije kvalitetna i jaka firma.
jednostavno rade iz nje igračku, jedan forumaš je
dobro napisao, natežu je i rade s njom kako ih volja,
kao “žvakaču gumu”.
I da to nikoga nije briga, ta prozirno i podmuklo
ponašanje članova uprave, ne razumijem.
A ne razumijem i to kako nema nitko da to provjeri,
niti od strane državno-pravnog tijela. (HANFA).
Još malo ču pričekati, da vidim šta će ospasti
iz svega toga.

Pozdrav!

And God says let there be light and be light, and it was good...


Ne znam kako vi gledate na ovo neutemeljeno povecanje troskova osoblja za gotovo dvostruko no za mene je to cista pljacka dionicara i pitam se kako je moguce da se za takav potez nije trazilo odbrenje nadzornog odbora, ili zasto to nije u pdf-u poslano kao materijalna cinjenica na zagrebacku burzu

Ovim jednim potezom ispada da je radnicima isplaceno 15.000 kuna po glavi vise, odnosno da je dionicarima oduzeto gotovo 300 kuna po dionici!

Salje li nama uprava jednoglasan signal da jos se fucka za nas?! Jer kako je moguce da istovrmeno izjavljuju kako dividende za dionicare biti nece a nagrade od 15.000 kuna po radniku ce biti?!

Moram priznati da izvještaj nije napisan kako bi trebao biti. Gdje su izvanredni prihodi id prodaje Kvarner banke ??? Kakvo je to povećanje izdvajanja radnicima za 10 mil kuna. Pa nisu valjda raspisali nagradu za Fudu.

Malo je nejasno i ovo sa Tower centrom.

Da ne ispadne da napadam napominjem da sam vlasnik dionica TNSA.

slazem se s tobom nathane.. samo daj ti provjeri dali oni to zakonski smiju bez ikakvih izjava da nebi podjelili i kvarner banku u polugodištu.

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

Ovo sa podjelom zarada radnicima je sasvim u redu. Ipak su oni njazaslužniji za tako dobre rezultate koje Transadrija ostvaruje. Nema dobrog poslovanja bez motiviranih radnika. Ja očekujem s tog naslova odlične rezultate za drugi kvartal.
Izgleda da je to taj iznos o kojem se svojevremeno pričalo…… mislim na onih 12.000-15.000 dividende, samo što dividenda ide radnicima a ne dioničarima.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

New Report

Close