TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa zato onda svi ko guske u magli prodaju?

To je kladim se isti onaj tip ulagača koji je kupovao CROR po 470 kuna hahaha

Asko:

Zahvaljujem prodavaču što mi uvali po 9.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Zavidim ti, ja platio lipu više.[smiley2]


Kupovaće se to i po 8500 za koji dan [smiley2]

Riječi ti se pozlatile…[smiley2]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Riječi ti se pozlatile…[smiley2]

a vama gospon Mrecih onda neka se poslije toga zubi pozlate [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

I to bi onda moglo…[smiley2]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Paničari…bog Vas blagoslovio…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


mreich: ” Asko: ” Zahvaljujem prodavaču što mi uvali po 9.000…[smiley2][smiley2][smiley2] ” Zavidim ti, ja platio lipu više.[smiley2] ” Kupovaće se to i po 8500 za koji dan [smiley2]

Sumnjam da će ići tako nisko. Vidjet ćemo do kraja dana kako će završiti ..


Paničari…bog Vas blagoslovio…[smiley2][smiley2][smiley2]

Što misliš, koliko komada imaju “Paničari”? cca 1000 kom?

Ma mislim da to nije bitno. Vjerojatno minimalno 50% kolega koji postaju na ovom forumu prodaju u ovakvim situacijama i krajem dana/tjedna kupuju natrag[smiley3].
Mada, ne može se nikome zamjeriti, svatko je u dionicama da bi zaradio.
Ja ne prodajem, samo dokupuljem kada se pojavi slobodnog casha. Ali to je samo zato što vjerujem da ova dionica stvarno vrijedi jako puno i bojim se da uprava ne plasira neku dobru vijest ne nadano pa da ne uspijem uhvatit po povoljnoj cijeni opet sve natrag.
Danas mi je palo napamet prodat i dokupit krajem dana ili sutra, ali sam ipak odustao. A i vidim da se pad zaustavio.
Ma nervira me ovaj pad, gubim živce, ali ih neću izgubiti, navikli smo svi već na ovo. Do skuptšine sam minimalno tu, a vrlo vjerojatno i puno dulje.

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Bez panike ljudi, stampedo su pokrenuli iskusni igrači sa dva tri posta i kojom transakciom, a drhtavci su se nasanjkali. Ništa novo. Osobno mislim da danas nećemo ispod 9000, a lako moguće da se dignemo do 9200 – 9300.


Ikarus: ” Pa zato onda svi ko guske u magli prodaju? ” To je kladim se isti onaj tip ulagača koji je kupovao CROR po 470 kuna hahaha

Ne kuzim?!

Care mauricije i ostalim maherima pitanje jedno;

nije mi jasno zašto svi čekaju skupštinu, po čemu je ona važna za značajni rast dionice?[smiley6]

New Report

Close