TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O B J A V A Uprave Društva u svezi sa statusom udjela u društvo «POLICENTRO RIJEKA» d.o.o. Rijeka,
nositelju izgradnje Poslovno-trgovačkog centra na Pećinama, Rijeka :
Uprava «Transadrije» d.d. Rijeka, koja preko svog ovisnog društva «TRANS.RI.» d.o.o. Rijeka, drži 14,16%
udjela u «Policentru Rijeka» d.o.o. Rijeka, investitoru izgradnje poslovno-trgovačkog centra, već je obznanila
da je Poslovno-trgovački centar «TOWER CENTAR», jedan od najvećih objekata takve vrste u ovom
dijelu Europe, otvoren 22.11.2006.godine.
U tijeku je izgradnja druge faze cjelokupnog projekta, poslovno-stambenog tornja.
Za kraj mjeseca svibnja 2007.godine očekuje se okončanje izvedbe fasade tornja, nakon čega će uslijediti
promidžbene aktivnosti investitora vezane uz prodaju poslovno stambenih kapaciteta. Okončanje radova na
tornju očekuje se do kraja 2007. godine.
Na Skupštini «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka, koja je održana 27.04.2007. godine donesena je odluka da
se neto-dobit društva, umanjena za gubitke iz prethodnih razdoblja, dakle iznos od 115.119.028,64 Kn usmjeri
u zadržane dobitke, čime će se osigurati novčani priljevi za okončanje izgradnje II. faze projekta koju
čini izgradnja poslovno-stambenog tornja.
Uprava «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka objavila je da je u pregovorima s investicijskim fondom kojemu
bi se prodali prostori u «Tower centru», koji su dati u najam i to po cijeni od cca 50.000.000 EUR. Ovom
transakcijom osigurali bi se dodatni izvori sredstava kojima će se brže isfinancirati izgradnja II. faze kompletne
investicije, povrat dugoročnog kredita, te otvoriti mogućnost brže isplate vlasnika udjela za prava koja
isti nose.
Uprava «Transadrije» opetovano izjavljuje da se novčani priljevi po osnovu prava iz udjela, te prava iz
potraživanja mogu očekivati u 2008.godini.
PREDSJEDNIK UPRAVE DRUŠTVA


MiG29: ” tocno!! zato i jesmo tu di jesmo..mnogi su se opekli i sad pusu i na hladno.da nije bilo onih piz..rija vec bi bili na 15k+ a nista,cekajmo skupstinu,to je sljedeca stanica [smiley2] ” Nisu to piz…, već dobre prilike za iskusne…[smiley2][smiley2][smiley2]

tako jeee… živio govornik i predvodnik [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Dobit točno 4 milijuna kuna, i kao nije namješteno.

Naravno da je namješteno. Međutim, zanima me nešto drugo – gdje je poziv na skupštinu? Ne bi li trebalo doći do poziva 30 dana prije skupštine?

I da, ostat ću unutra. Baš sam vidio danas neku staru zidnu kartu Europe s grbom Transadrije i mislim da je to znak. [smiley7]

@dio.nicar

kakve cifre vrto ova TNSA… a dečki? što mislite kakva će se borba voditi na skupštini? da izaberemo Aska za predsjednika a Huga za savjetnika?

nema mi druge nego se zae..ti

ja ne bi spekulante,ako je moguce[smiley4]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM



@dio
.nicar

kakve cifre vrto ova TNSA… a dečki? što mislite kakva će se borba voditi na skupštini? da izaberemo Aska za predsjednika a Huga za savjetnika?


Samo aklamacijom…[smiley2][smiley2][smiley2]

Evo i originala…
http://www.centar.hr/forum/showthread.php?p=10476#post10476

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


ja ne bi spekulante,ako je moguce[smiley4]

ne bi ni ja… ja bi volio da sam samo ja špekulant u određenoj dionici, bilo bi mi puno lakše…

(išlo mi je predobro s elkom prije nego su svi krenuli na isit sistem – tko mi je kriv kada sam govorio što radim)

nema mi druge nego se zae..ti

Najzanimljiviji dio…za period do ljeta.

[color=blue]Na Skupštini «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka, koja je održana 27.04.2007. godine donesena je odluka da se neto-dobit društva, umanjena za gubitke iz prethodnih razdoblja, dakle iznos od 115.119.028,64 Kn usmjeri u zadržane dobitke, čime će se osigurati novčani priljevi za okončanje izgradnje II. faze projekta koju čini izgradnja poslovno-stambenog tornja.[/color]

I za dalje…

[color=blue]Uprava «Policentra Rijeka» d.o.o. Rijeka objavila je da je u pregovorima s investicijskim fondom kojemu
bi se prodali prostori u «Tower centru», koji su dati u najam i to po cijeni od cca 50.000.000 EUR. Ovom
transakcijom osigurali bi se dodatni izvori sredstava kojima će se brže isfinancirati izgradnja II. faze kompletne investicije, povrat dugoročnog kredita, te otvoriti mogućnost brže isplate vlasnika udjela za prava koja isti nose.[/color]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!



@dio
.nicar kakve cifre vrto ova TNSA… a dečki? što mislite kakva će se borba voditi na skupštini? da izaberemo Aska za predsjednika a Huga za savjetnika?

Borba je počela već danas. Netko uredno skuplja …
Otišlo 237 komada …..

Zahvaljujem prodavaču što mi uvali po 9.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Jesam vam rekao 4 milje dobit što opet nije loše.

Pa zato onda svi ko guske u magli prodaju?????????????


Zahvaljujem prodavaču što mi uvali po 9.000…[smiley2][smiley2][smiley2]

Zavidim ti, ja platio lipu više.[smiley2]

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close