TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


nathan47: ” nisam samo to rekao… no tebi je u ovom trenutku jedino to bitno… jesi ljut? crven u licu? fali ti zraka? ” Zašto bi meni falilo zraka? Više mi fali casha da nešto kupim.

kupio još 8 komada [smiley1]

nema mi druge nego se zae..ti


nathan47: ” sad ces krenuti opet haraciti ko nakon poskupljenja plina petrokemiji? ” Samo objasni ljudima onih 15-100 milijuna dobiti koje si spominjao. Postao sam prije nekoliko dana da je dobit manja od 5 milijuna kuna. Ne obrči teze.

Većina ozbiljnih koja je u TNSA znala je za ovaj FI.
Samo su drukali da cijena ode gore i da se iskrcaju iznad 9500, računajući da će paničari prodavati kad vide FI bez 100 miliona dobiti.
Sad su oni na kupnji od 8850 do 9000 i čekaju te iste paničare.

Možda to i nije loše da se konačno riješimo špekulanata.
Za mjesec dana je i skupština ………


mauricije: ” nathan47: ” sad ces krenuti opet haraciti ko nakon poskupljenja plina petrokemiji? ” Samo objasni ljudima onih 15-100 milijuna dobiti koje si spominjao. Postao sam prije nekoliko dana da je dobit manja od 5 milijuna kuna. Ne obrči teze. ” Većina ozbiljnih koja je u TNSA znala je za ovaj FI. Samo su drukali da cijena ode gore i da se iskrcaju iznad 9500, računajući da će paničari prodavati kad vide FI bez 100 miliona dobiti. Sad su oni na kupnji od 8850 do 9000 i čekaju te iste paničare. Možda to i nije loše da se konačno riješimo špekulanata. Za mjesec dana je i skupština ………

pa teško ćete se riješiti špekulanata kada nagla rastovi i padovi su upravo ono što šekulanti vole
[smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

FI nije ni trebao imati 100 milijuna dobiti.


Može link na to izvješće !

http://www.centar.hr/forum/showthread.php?p=10474#post10474

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

ja nemam para za kupnu..al dobro[smiley1]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Ova transadrija me sve više podsjeća na Google. Stalno se surfa…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


dimnjačar: ” mauricije: ” nathan47: ” sad ces krenuti opet haraciti ko nakon poskupljenja plina petrokemiji? ” Samo objasni ljudima onih 15-100 milijuna dobiti koje si spominjao. Postao sam prije nekoliko dana da je dobit manja od 5 milijuna kuna. Ne obrči teze. ” Većina ozbiljnih koja je u TNSA znala je za ovaj FI. Samo su drukali da cijena ode gore i da se iskrcaju iznad 9500, računajući da će paničari prodavati kad vide FI bez 100 miliona dobiti. Sad su oni na kupnji od 8850 do 9000 i čekaju te iste paničare. Možda to i nije loše da se konačno riješimo špekulanata. Za mjesec dana je i skupština ……… ” pa teško ćete se riješiti špekulanata kada nagla rastovi i padovi su upravo ono što šekulanti vole [smiley2]

tocno!!
zato i jesmo tu di jesmo..mnogi su se opekli i sad pusu i na hladno.da nije bilo onih piz..rija vec bi bili na 15k+

a nista,cekajmo skupstinu,to je sljedeca stanica
[smiley2]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Dobit točno 4 milijuna kuna, i kao nije namješteno.

Ja sam mislio da se ovi samo za…..ju kad govore da puno njih ne znaju čitati izvješće?!?!?
Heeej pa nije tnsa u minusu nego u PLUSU ili DOBITI!!!!
Ja ostajem u njoj…[smiley1][smiley1][smiley1]

tocno!!
zato i jesmo tu di jesmo..mnogi su se opekli i sad pusu i na hladno.da nije bilo onih piz..rija vec bi bili na 15k+

a nista,cekajmo skupstinu,to je sljedeca stanica
[smiley2]


Nisu to piz…, već dobre prilike za iskusne…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close