TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prihodi od 10.000.000 kuna (financijski prihodi) + prihodi tvrtke + prihodi kćeri – ukupni rashodi < 5 milijuna kuna dobiti[/b] To je još uvijek veće ngo 1 Q 2006 godine kada je bilo 3.478.000 kuna.

Udio u policentru bit će prikazan u 2 Q 2007. godine.


Nemam izvješće, mada bi bilo dobro da ga imam.

Mir i tebi brate.Zar ti nije žao transadrijevaca ( i ja sam taj),a tako smo se napatili…
Valjalo bi kad bi opovrgao kolege sa foruma,bar ove zadnje :natan 47.toninho koji ti podastiru brojke i stoje
iza toga (a one su izvrsne) a ti nama glasine,hvala ti.
Bilo je puno plašljivaca na tnsici, kad su tebe čuli krv im se počela ledit u žiliama…Sreća što buza
ne radi, to nije u redu!
[smiley5]
Je si li ti u njoj?

Već smo mi navikli na “dragančeta” i one koji imaju info a nemaju papire.
Bit će da im je malo žao što se nisu ukrcali na 6.000-7.000 jer još malo pa je to 50% u 30 dana….a što ćeš,
Elementi izvještaja za koje sam ja saznao iz prve ruke za 1Q su odlični.
Višestruki rast u odnosu na isto razdoblje prošle godine…[smiley2][smiley2][smiley2]

Istina, nemamo cijenu INGRE, ali malo po malo…nikad se ne zna…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Elementi izvještaja za koje sam ja saznao iz prve ruke za 1Q su odlični.

Gdje si vidio?

Asko:

Elementi izvještaja za koje sam ja saznao iz prve ruke za 1Q su odlični.

Gdje si vidio?


u svojoj mašti nema ništa novog u tim izviještajima , vidijeti će se prodaja kvarner banke i ostale stavri koje nisu prikazane u godišnjima.

ništa novo ništa novo
kaže jedna pjesma

(asko bez uvrede)

pozdrav

Meni se čini da je i majstor Jozo stao s isporukom, ha?

ništa novo ništa novo
kaže jedna pjesma

(asko bez uvrede)

pozdrav


Nema beda, al strpi se još koji dan….čudni su putevi novca….[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

još par dana pa će oglas za skupštinu, a moglo bi i FI 1Q, pa se bojim sinergijskih učinaka tih informacija na cijenu dionice da se ne bi ponovio scenarij od prije nekoliko mjeseci [smiley2]

Hogar vozi Volvo


Mir i tebi brate.Zar ti nije žao transadrijevaca ( i ja sam taj),a tako smo se napatili…
Valjalo bi kad bi opovrgao kolege sa foruma,bar ove zadnje :natan 47.toninho koji ti podastiru brojke i stoje
iza toga (a one su izvrsne) a ti nama glasine,hvala ti.
Bilo je puno plašljivaca na tnsici, kad su tebe čuli krv im se počela ledit u žiliama…Sreća što buza
ne radi, to nije u redu!

Je si li ti u njoj?

Iskreno, nešto sam načuo i htjedoh podijeliti s vama, ne zato da drukam, jer nemam namjeru niti to činim, već zato što me sablaznilo to što sam čuo, ako je istina, ponavljam.
Dvjuić spominje nešto što je slično mom infu.
Tko li je u pravu vidjet ćemo do 15.05.2007. godine.

Pitanja za razmišljanja?

1. Da li su prihodi od prodaje udjela u Kvarner banci prikazani u računu dobiti/gubitka?
Odgovor: jesu, kao financijski prihodi u visini 10 milijuna kuna

2. Da li tada ukupna neto dobit trebala biti veća od 10 milijuna kuna jer postoje i prihodi od osnovne djelatnosti i ostali prihodi?
Odgovor: Teško je reći, jer izgleda da su matice pojele dobit. A zašto, to samo dragi bog zna.

Inače sam dioničar Transadrie i moje je mišljenje da što god bilo s izvješćem, bio odličan ili ne, definitivno cijena neće ići ispod ovih vrijednosti, jer će dobit u svakom slučaju biti veća od one od prošle godine, samo je pitanje koliko veća.


1. Da li su prihodi od prodaje udjela u Kvarner banci prikazani u računu dobiti/gubitka?
Odgovor: jesu, kao financijski prihodi u visini 10 milijuna kuna

2. Da li tada ukupna neto dobit trebala biti veća od 10 milijuna kuna jer postoje i prihodi od osnovne djelatnosti i ostali prihodi?
Odgovor: Teško je reći, jer izgleda da su matice pojele dobit. A zašto, to samo dragi bog zna.

Kako su prihodi od Kvarner banke 10 mil. kn ako je uplaćeno 18 mil. kn? To znači da je fin. prihod od prodaje Kvarner banke 18 mil. kn, a dobit od toga bi trebala biti negdje oko 10 mil. kn. Dodaj još redovne prihode od cca. 15 mil. kn i izvarendne prihode pa to ispada cca. 35 mil. kn. Naravno, riječ je samo o matici i u ovo nisu uračunate tvrtke kćeri koje su tvrtke konsolidacije.
Dakle prihodi bi trebali biti minimalno 100% veći od prošlogodišnjih, a o ukupnoj dobiti još nebi dok ne dođe izvješće.

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)


Kako su prihodi od Kvarner banke 10 mil. kn ako je uplaćeno 18 mil. kn? To znači da je fin. prihod od prodaje Kvarner banke 18 mil. kn, a dobit od toga bi trebala biti negdje oko 10 mil. kn. Dodaj još redovne prihode od cca. 15 mil. kn i izvarendne prihode pa to ispada cca. 35 mil. kn. Naravno, riječ je samo o matici i u ovo nisu uračunate tvrtke kćeri koje su tvrtke konsolidacije.

Kak ti kažeš. [smiley2]

New Report

Close