TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam jedno pitanje:

s obzirom da je TNSA prodala udio u banci, koliko bi po vama trebala biti dobit u prvom kvartalu. Izvješće bi trebalo biti konsolidirano, znači, ulaze i ostala društva koja mogu i ne moraju dobro poslovati.


Imam jedno pitanje: s obzirom da je TNSA prodala udio u banci, koliko bi po vama trebala biti dobit u prvom kvartalu. Izvješće bi trebalo biti konsolidirano, znači, ulaze i ostala društva koja mogu i ne moraju dobro poslovati.

A valjda je neka lova kapnula i od Policentra… po meni izmedju 15 milijuna i 100 milijuna kuna dobiti

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Dragi Nathane, nadam se samo da se nećeš razočarati. Želim da bude, ali teško, pogotovo 100 milijuna, ne znam na čemu temeljiš te glasine.
Postoje prihodi i rashodi, te nije svih 18 milijuna uključeno u izvještaj + matice koje mogu i ne moraju poslovati dobro.

Naravno, pričam o konsolidiranom izvješču.


Dragi Nathane, nadam se samo da se nećeš razočarati. Želim da bude, ali teško, pogotovo 100 milijuna, ne znam na čemu temeljiš te glasine. Postoje prihodi i rashodi, te nije svih 18 milijuna uključeno u izvještaj + matice koje mogu i ne moraju poslovati dobro.

Dobro Mauricijuse k’vragu… pa daj izracunaj koliko vrijedi jedan tower centar sa prokletim tornjem… teren na kojem se gradio pripadao je TNSA-i, isto kao i licenca koju su preuzeli talijani… sad izracunaj koliko 20% toga vrijedi i onda mi reci da bulaznim… ja mislim da ni ti sam nisi svjestan koliko ta dionica vrijedi…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Samo jednu želju imam… da se održi ona famozna skupština i REVALORIZIRA imovina, konačno! [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Samo jednu želju imam… da se održi ona famozna skupština i REVALORIZIRA imovina, konačno! [smiley1]

Ja sam protiv revalorizacije

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ja Nathane nisam rekao da ne vrijedi ili da malo vrijedi, pitao sam da li znaš kakvo će biti izvješće, jer ono će odrediti smjer kretanja cijene u sljedećim danima. Nemoj samo o 100 milijuna, barem ne za 1 Q jer toliko sigurno neće biti.

P.S. Vjerujem da vrijedi puno.

Pa zar nam je tako bolje? [smiley8] Ali skupštine će biti…
Zadnja 9998 enivej… [smiley2]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Ja Nathane nisam rekao da ne vrijedi ili da malo vrijedi, pitao sam da li znaš kakvo će biti izvješće, jer ono će odrediti smjer kretanja cijene u sljedećim danima. Nemoj samo o 100 milijuna, barem ne za 1 Q jer toliko sigurno neće biti. P.S. Vjerujem da vrijedi puno.

Stari moj, ako VDKT moze u jednom kvartalu staviti dobit od 50 milja onda brate moze i TNSA 100 milja, ima odakle pitanje je samo jel lova sjela, prema tome ja sam rekao ocekujem izmedju 15 milja i 99 milja kuna dobiti u 1Q

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Pa zar nam je tako bolje? [smiley8] Ali skupštine će biti… Zadnja 9998 enivej… [smiley2]

Ako revaloriziras imovinu onda toliku vrijednost imovine moras otpisivati sto bi poremetilo RDG

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Dragi Nathane, nadam se samo da se nećeš razočarati. Želim da bude, ali teško, pogotovo 100 milijuna, ne znam na čemu temeljiš te glasine. Postoje prihodi i rashodi, te nije svih 18 milijuna uključeno u izvještaj + matice koje mogu i ne moraju poslovati dobro.

Radi se o novčanom priljevu od 18 mil kuna na dan 2.2. 2007…. pitanje je po kojoj se vrijednosti tih 14,6% udjela u KB vodilo u knjigama .. kad bi se u najboljem slučaju radilo nabavnoj vr. u ovom slučaju pretpostavljam nominali onda bi prihod iznosio nešto oko 9 mil kuna ..

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

New Report

Close