TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ako može u ozbiljnom tonu, može li tko dati par uputa kako trgovati preko njuškala, u smislu sigurnosti mislim – kako organizirati stvar da nikome ne padnu čudne deje na pamet.

Ja sam ozbiljniji i sigurniji od smrti. Ugovor o prodaji dionica. Isplata po prijenosu ili prilikom sklapanja ugovora.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



ako može u ozbiljnom tonu, može li tko dati par uputa kako trgovati preko njuškala, u smislu sigurnosti mislim – kako organizirati stvar da nikome ne padnu čudne deje na pamet.

Ja sam ozbiljniji i sigurniji od smrti. Ugovor o prodaji dionica. Isplata po prijenosu ili prilikom sklapanja ugovora.
[/quote]

kolega, niste u ugovoru naveli cijenu po dionici…neću valjda potpisati bianco ugovor?! 😀


ako može u ozbiljnom tonu, može li tko dati par uputa kako trgovati preko njuškala, u smislu sigurnosti mislim – kako organizirati stvar da nikome ne padnu čudne deje na pamet.

hvala, kolega, vrlo korisne upute. sad nakon delista, kupci su u prednosti i to oni znaju.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

…kolega, niste u ugovoru naveli cijenu po dionici…neću valjda potpisati bianco ugovor?! 😀

Dat cu ti ponudu koju ne mozes odbit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Skupština 19.8. Dividenda cca 43 Kn. Prošle godine 37. Kako je krenuo TNG sljedeće godina bi mogla biti 80 kn a neki su ovo prodavali po 600 i kusur… Jao, jao…

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/oglasi/2811113.html

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/TPNG-fin2016-1H-NotREV-N-HR.pdf

sljedeći tjedan je GS, ide li tko?

Je li bija tko na skupstini osim Silbe??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Je li bija tko na skupstini osim Silbe??

Nisam, ali se nadam se da je sve izglasno kako je predloženo i da će brzo neki keš 🙂 Piše u roku od 30 dana.

Da se ima za podboltati novu miljenicu 😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


…Nisam, ali se nadam se da je sve izglasno kako je predloženo i da će brzo neki keš 🙂 Piše u roku od 30 dana.

Shvatit ces jednog dana da nije sve u novcu. Mislim na kraju dana sto ce meni ili tebi tih 43 kune promjenit u zivotu. Pa zar ti ne bi bilo vece zadovoljstvo umjesto tih 43 kune vidit sretne,zadovoljne i nasmijane pomorce,a pogotovo clanove uprave TNPL???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

dobro je napisa kolega Frankie, najbitniji su ti pomorci i njihov osmijeh na licu kad od mame Silbe dobiju svoj dio dividende.

Nažalost neće im se dugo zadržati ukoliko ekipa iz Vodstva odluči ponovno im smanjiti plaće za taj iznos.

New Report

Close