TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

teško je bilo čekat i gledat od 2xx do 1xxx pa nazad na 5xx pogotovo ako je na 2xx bilo xxxx komada u igri

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ima li tko kakvu materijalnu činjenicu ili neki info, makar i ni rod ni pomoz bog vrste. ovo je žabokrečina teška i kad se skida sa aska, to nije i ne može biti bez vraga.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

2. STANOVI JADRAN D.O.O. (88680117715) 3.909 0,70 Osnovni račun
3. JADRAN KAPITAL D.D. (27599966376) 2.223 0,40 Osnovni račun
4. JELIČIĆ-PURKO MIROSLAV (88126237323) 1.675 0,30 Osnovni račun
5. KAMBER HELIO (73174030717) 1.462 0,26 Osnovni račun

Ova četvorka zajedno je na asku na 2k? Tko je još s 15 dionica, priznajte 🙂

A vidim i g. Franulovića s 503 komada na 3 kune niže
7. FRANULOVIĆ DAMIR (94295374883) 503 0,09 Osnovni račun

eto im prilike mislim da im treba oko 11 tisuća dionica do 95 % pa nek se izvole iskazati …

možda i hoće, u što sumnjam, ali NE preko burze!

nisu ludi da si bezveze dižu prosjek a nemaju obvezu objaviti cijenu stjecanja…jedino ih može zezati skupštinska odluka koja stjecanje ograničava na max.+20% od burzovne cijene

ma, upravu treba prekrižiti. od njih nećemo ni čašu hladne vode dobiti. oni nam ni ne trebaju, nama treba samo ostanak na mtp, a ostalo kako budu brodovi navigali, tako ćemo i mi – ili u ništa ili u sridu. gosp kamber helio mi se tu čini najbolja udavača, on je i onom prvom delistu bio tražio uvrštenje u mtp, s njegovom količinom ne bih 2 minute razmišljao da sam dam preko brokera uvrstiti. al da je babi …., bila bi did, pa tako i moje razmišljanje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

pa ta skupštinska odluka i je razlog što ovih par iz 10 najvećih dioničara prodaje svoje dionice na burzi, jer i da dogovore cijenu morali bi je prvo na burzi korigirati da mi mogli provesti transakciju dan poslije.

@minest
Ne kuzim sto je pjesnik htio reci?!

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ako netko želi squeeze out, sada je prilika. Sa 520k u zakladi + 10k koje se trenutno nude na prodaju uprava i zaklada bi stekli taman 95% koliko im treba za navedno i to mora imati svoju težinu i cijenu. Kao i do sada tom akcijom zaklada bi povećala svoj udio u firmi firminim novcem 🙂 I ovce i novce 🙂 Ok, nije baš tako, poništenjem dionica bi opet dobili nešto i onih 5% koji ne bi prodali ali opet, bili bi bliže nego su sada…

2. STANOVI JADRAN D.O.O. (88680117715) 3.989 0,71% Osnovni račun +80kom

to je purko, zar ne.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close