TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konačno istiskivanje? … po smiješnim cijenama



I otkud onda pad cijene od 10% danas?

možda odavdje http://www.zse.hr/default.aspx?id=66049
[/quote]

naprotiv, ako nema trgovanja, mora se ići na elaborat. a elaborat sudskog vještaka će pokazati koliko vrijedi cijela tnpl ako samo udio u tpng i lenac vrijede oko 800 kn.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Kriminalna burza. Nisam nešto pratio tnpl ali zadnje se sjećam da sam s upitnikom gledao skidanje s aska sve ispod 1000 kn… o čemu je tad bila riječ? Zašto je išla po 1000kn?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

..pa nisu propali, realno posluju super


Kriminalna burza. Nisam nešto pratio tnpl ali zadnje se sjećam da sam s upitnikom gledao skidanje s aska sve ispod 1000 kn… o čemu je tad bila riječ? Zašto je išla po 1000kn?

jedno je burza , drugo poslovanje. ako ne bude tnpl na burzi, morat ce ici neki diskont. ali nije ni luksic jadranski luksuzni hoteli na burzi pa se zna da li to vrijedi ili ne vrijedi imate hotele s 5 zvjezdica u dubrovniku. za nadati se je da ce netko od brokera imati iteresa ovo uvrstiti ponovno jer za razliku od burze, brokeri žive od svojih klijenata. od cega zivi burza kad jedan dan kuka na mali promet, a drugi dan baca klijente van doslovno kroz prozor, e to mi je enigma.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sve to stoji kolega, jel možda znaš zašto je bila jagma po 1000 da bi sad ovo napravili ljudima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nase trziste uvijek reagira preburno – 1000 kn je bilo zbog dividende i poništavanja dionica što je opet neka vrst dividende. dode euforija i ona brzo prode i onda padamo na malim prometima, tako je na svim dionicama ovdje na grobexu. i onda burza u jednom danu povuce xy dionica koje se unatrag mjesec dana donosile po 200 000 tisuca kn prometa. i čude sew da promet pada a rade ljude budalama.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Točno. Sramotno. I tko je ta ‘osoba’ da mi je znat. Da nije Samodol povampirio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

i kažu – nema prometa na pvcm, frnck, tnpl. evo svaki čas čekaju kinezi iz shanghaia da ovi naprave mjesa pa će oni uvrstiti svoje pa da trgujemo velikim dionicama i na veliko. ova nasa sitnarija, ma to necu ni da pominjem, nas na burzi ne zanimaju klijenti, mi živimo od arije i mane s neba.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

kramer na bdss

Zvao sam ZSE. Na zahtjev kompanije ili člana (brokera) se dionica može uvrstiti uz trošak od 6 tisuća kuna u prvoj godini i 3 tisuće kuna u narednim.

Delistali su sve ove koje su samei uvrstili iz razloga što im za njih nitko nije plaćao godišnje tih 3 tisuće kuna.

ovo je jako korisna informacija. dakle ipak su pare u pitanju. pa sto nisu rekli tako nego se prave fini – toboze poslovna odluka. ima li tko da je u boljim ličnim odnosima sa svojim brokerom pa da oni otvore neki račun kod sebe i nek svatko uplati po 100 kn do tih 3000 kn tako da brokera ništa ne košta.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nemam dionicu i ne zanima me jer ako posluju s dobiti ne bi trebalo NJIMA biti teško uplatiti te pare. Ali ne vjerujem da je sve ovo slučajno, ovo su legalni načini bogaćenja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ma upravi je u niteresu da dionice nisu tu, pa ne laje pas radi sela – zasto su htjeli istisnuti sve turajuci im tpng pod nos – zato sto tnpl propada ili zato sto tnpl zaraduje a oni ne zele s nikim dijeliti. mucnite glavom.

nama i brokerima je u interesu ovo imati na burzi jer i jedni i drugi živimo od trgovanja.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close