TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

također redovnoj Glavnoj Skupštini dioničara održanoj 01.08.2014. usvojena je odluka Ad.9 kojom se Uprava društva ovlašćuje da može stjecati dionice društva a pod a) se navodi da ukupan broj dionica (uključujući one koje društvo već ima) NESMIJE PREĆI 10% !!!!

A u trezoru ima 10,59% !!!

Već sam naveo da su prekršili i dio gdje se ograničava cijena Ad.9 c)

Uviđam da je Uprava prekršila i dio koji se odnosi na vrijednost u zamjeni Ad.9 e)

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ELmrz0dWhX0j59PGBYDgAA==.pdf

Da se razumijemo, nama malim dioničarima to sve je odgovaralo ali zakon je zakon, Uprava MORA provoditi odluke Skupštine.

a skroznovi vi bi silom da jos malo ubodete nize… i ja bi😉

pepe7

pa nebi bilo loše 🙂 ali ne pišem ovo zbog toga, sve što sam naveo me pomalo zbunjuje i plaši…ako nema nikakvog reda, kakva prava imaju mali dioničari?

smootko, 20.02.2015. u 02:08
Uviđam da je Uprava prekršila i dio koji se odnosi na vrijednost u zamjeni Ad.9 e)

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ELmrz0dWhX0j59PGBYDgAA==.pdf

Tamo piše da se u zamjeni za 1 dionicu može steći 300-400 kn vrijednosti NOMINALE društva kćeri.
Nominala TNG je 50 kn x8 je 400kn. Case closed!

Pa ako je tako to je prilika za sutra ih razguzit na sudu mada ako drustvo kupuje to je kao da kupujemo svi mi.Ako ih poniste nase vrijede jos vise.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

S obzirom da je nakon nekoliko dana nakon početka trgovine sa TPNG promet na TNPL veći nego na novoj dionici, možda da uprava razmisli i delista novu dionicu i uvrsti natrag staru. Siguran sam da će se na 50-60% NAV-a TNPL promet višestruko povećati i neće nam trebati stabilizator da brani cijenu.

Kamo srece da se ovi pametni maknu sa aska,ali to je previse za trazit jer sitnim kokosarima je i 50% ocito i vise nego dovoljno.Ovo ispod 1000 kuna prodaju kamikaze.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Kamo srece da se ovi pametni maknu sa aska,ali to je previse za trazit jer sitnim kokosarima je i 50% ocito i vise nego dovoljno.Ovo ispod 1000 kuna prodaju kamikaze.

svatko ima svoju agendu, netko je u ovome godinama, netko odnedavna od ipoa. 1000 kn koje spominjete su izgledne, ali morat ćemo još neko vrijeme biti strpljivi. eppur si muove – samo da se hvalim te bože ipak nešto kreće u ovoj žabokrečini.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ekipa, jeste li dobili dopis od Tankerske da možete zamjeniti dionice TNPL za TNG do 31.03. ?

ja sam u ovome od 300 njak kuna. Meni je ok. Neka produze rok za zamjenu do iduce godine hahahaha.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


ekipa, jeste li dobili dopis od Tankerske da možete zamjeniti dionice TNPL za TNG do 31.03. ?

ne, ali vrlo zanimljivo što tnpl radi. očito im jaaaaaaaaaaaaako odgovara zamjena. e, ako njima odgovara, onda nama koji bismo trebali zamijeniti, sasvim sigurno ne odgovara jer hn laje pas radi sela, nego radi sebe. očito su dolari počeli curiti pa se ekipi žuri zauzme cijeli kazan samo za sebe. neće moći ove noći. prvo da vidimo koliko tng i tnpl zaraduju pa onda možemo govoriti o cijeni.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

eto, ako se nevaram, Frankie je stavio prvu stepenicu – 1.000 kn 🙂

Jel bi i Vas ostale to zadovoljilo?

New Report

Close