TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se drzim stare skole sa tankerskom. Da je dionicarima u interesu da zamjene dionice za nove nikad oni to ne bi ponudili. Sreca moja sto sam skolu sa tankerskom ucio na tudjim greskama pa mi je prosjek ulaska ispod 300.

sapienti sat.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Ja se drzim stare skole sa tankerskom. Da je dionicarima u interesu da zamjene dionice za nove nikad oni to ne bi ponudili. Sreca moja sto sam skolu sa tankerskom ucio na tudjim greskama pa mi je prosjek ulaska ispod 300.

Slažem se kolega apsolutno…
Ne znam samo odakle se pojavio sad ovaj Derbyshire i ovdje prosipa neke kvazi informacije, a nije ga bilo na temi već skoro 6 godina (možda se tu i tamo pojavi)… nečiji igrač koji ciljano ovdje navlači…

Ljudi, nemojte mijenjati dionice TNPL za dionice TNG-a jer smatram da je to opasna igra u kojoj bi se moglo itekako izgubiti…


Ja se drzim stare skole sa tankerskom. Da je dionicarima u interesu da zamjene dionice za nove nikad oni to ne bi ponudili. Sreca moja sto sam skolu sa tankerskom ucio na tudjim greskama pa mi je prosjek ulaska ispod 300.

s ovim se apsolutno slazem..dokaz tome je da su cak spremni sami snosit i troskove izdavanja novog PIN-a u poslovincama Interkapitala..

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...



Ja se drzim stare skole sa tankerskom. Da je dionicarima u interesu da zamjene dionice za nove nikad oni to ne bi ponudili. Sreca moja sto sam skolu sa tankerskom ucio na tudjim greskama pa mi je prosjek ulaska ispod 300.

s ovim se apsolutno slazem..dokaz tome je da su cak spremni sami snosit i troskove izdavanja novog PIN-a u poslovincama Interkapitala..
[/quote]

valja samo reći da je postupak uprave prilično nefer i skroz legitiman – otkup po minimalnim, ipo po maksimalnim cijenama. to je uvijek tako i kod nas i vani.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

držimo palčeve. jedan vlho-korf scenarij ovdje bi mi sjeo kao naručen

Počeo upis dionica u IPO-u Tankerske Next Generation

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.057info.hr/vijesti/2015-01-26/stanko-banic-dao-punu-podrsku-javnoj-ponudi-za-dionice-tankerska-next-generation

Po ovome će TNG još ovaj tjedan će zatvoriti knjigu upisa 🙂

stigao danas dopis…
ne znam da li ću mijenjati…mislim da ću upisati nešto novih dionica…a dionice tankerske ću ostaviti…

dobar dan,
Ja sam novi u ovome ali imam nesto dionica od TNPL koje ne mislim niti mijenjati niti prodavati. imao sam isto ulaz ispod 300 kn a sto se tice ovih novih mislim da ce dosta ljudi u ovo vrime kupiti za cc 3-4000 kn dionice i prodati ih cim malo narastu. ljudi su gladni i to ce im samo dobro doci da zarade kroz mjesec dva par sto kuna za platiti rezije.


dobar dan,
Ja sam novi u ovome ali imam nesto dionica od TNPL koje ne mislim niti mijenjati niti prodavati. imao sam isto ulaz ispod 300 kn a sto se tice ovih novih mislim da ce dosta ljudi u ovo vrime kupiti za cc 3-4000 kn dionice i prodati ih cim malo narastu. ljudi su gladni i to ce im samo dobro doci da zarade kroz mjesec dva par sto kuna za platiti rezije.

gladni, a kupuju dionice. tu mi nešto ne štima. ali da ima buregdžija, ima. i sam sam jedan od njih.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

interesantno za pročitat..
http://www.briefing-mediji.hr/PartnerHome/DohvatiObjavuGUID?clanakID=15400780&guid=32759fab-8eca-4519-afba-cb7cc87ca498

Ljudi nisam u toku. Ovo može bilo tko upisati ili samo postojeći dioničari? Hvala1

Ako se dobije 8 dionica za jednu od Tnpl zađto ljudi sad ne kupuju na burzi po 450 Kn? Hvala, moram ići na posao, inače vas nebi davio nego sam ispitao.

New Report

Close