TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


8.prosinac 2014. je prelomni datum.
Tko je na taj dan imao duinice može ih mjenjati.
Svi koji su kupovali nakon toga ne mogu.

Možeš li ovo malo pojasniti, znatiželja ,nemam više dionice

@stock
kolega, molim argumentirajte svoje navode ili se ispričajte!

Nije korektno tako dovoditi ljude u zabludu!

U ponudi i prospektu navedeno je kao uvjet za zamjenu dionica sljedeće;
“koliko ih je imao registriranih na slobodnoj i otplaćenoj poziciji u SKDD-u na datum Prospekta”

A prospekt je od 20.01.2015. !!!


U ponudi i prospektu navedeno je kao uvjet za zamjenu dionica sljedeće;
"koliko ih je imao registriranih na slobodnoj i otplaćenoj poziciji u SKDD-u na datum Prospekta"
A prospekt je od 20.01.2015. !!!

to ne mijenja činjenicu da su nasanjkali kupce dionica TNPL na burzi prije 2 dana (T+2!) jer oni sigurno ne bi kupovali +30-40% skuplje da su znali da neće imati ista prava kao raniji dioničari!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ma dajte ljudi ne budi smiješni….pitanje je da li se isplati mijenjat jednu dionicu TNPL za 8 dionica TNG-a. Ako je to povoljna zamjena, onda dionica TNPL vrijedi najmanje 500+ kn.
Tko vas prijeći da sudjelujete na IPO-u za dionice TNG-a…
Ako TNG vrijedi toliko koliko uprava planira skupit putem IPO-a, onda je dionica TNPL na ovim razinama podcijenjena…

dečki,
da li ste vi kod svojih brokera prošli anketni upitni te izjavili da ste punoljetni te da znate što radite?
Uvjeti zamjene su bili navedeni taj dan u novinama te na njihovoj web stranici!
Nitko vas nije za*ebo, samo ste nagrnuli kud i druge ovčice bez razmišljanja.

Nije da ja branim ekipu iz Tankerske, prvi ih kritiziram, ali smetaju me ovakve izjave.

i kako vidim, danas bi mogli dodirnuti 400



@stock

kolega, molim argumentirajte svoje navode ili se ispričajte!

Nije korektno tako dovoditi ljude u zabludu!

U ponudi i prospektu navedeno je kao uvjet za zamjenu dionica sljedeće;
"koliko ih je imao registriranih na slobodnoj i otplaćenoj poziciji u SKDD-u na datum Prospekta"

A prospekt je od 20.01.2015. !!!

Evo ti broj fin.direktorice pa pitaj sam što ti nije jasno 023/202456

I?
je li zvao netko?

nisam bas nigdje vidio …dali negdje postoji datum do kojeg ce moc bit zamjena i od kada….

pepe7

zamjena dionica traje koliko traje i sam IPO, isti su datumi, samo sto mogucnost zamjene dionica zavrsava par sati prije nego IPO


nisam bas nigdje vidio …dali negdje postoji datum do kojeg ce moc bit zamjena i od kada….

Prospekt je dosao na kucnu adresu danas kako su mi javili iz male zemlje za veliki odmor.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

http://www.tng.hr/en/forms

u obrascu zamjene stoji:
“Da su Dionice Tankerske registrirane u SKDD-u na slobodnoj i otplaćenoj poziciji Prijavitelja na dan ove Prijave kao i na dan Prospekta od 8.
prosinca 2014. godine

New Report

Close