TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, idemo dalje. Vidjet ćemo do kuda ali može biti da će rast biti jači i duži.
BDTI 777 + 3,05%

vidim da je ovdje prošlo nezapaženo da se trezor pretprošli tjedan podebljao za 1777 komada

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

kako? ..pa u zadnjih 30 dana protrgovano je svega 412 komada…i od toga možda svega 100 kom o cijeni ispod 325 kn.
Nije li Uprava dobila na Skupštini odobrenje da kupuje u trezor do 325 kn?

BDTI 795 🙂

a zadnja cijena 315 kunića 🙁

BDTI 820

vozarine konstantno rastu a zima nije ni počela..

http://www.clarksons.net/sin2010/markets/default.aspx
Average Aframax earnings increased 41% w-o-w to $31,176/day.

a genijalci iz Tankerske su tankere dali u ‘time charter’…točne detalje neznam

kolega skroznovi kako Vam se sviđa trenutačni razvoj situacije na TNPL

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

neznam na što mislite!? ..trenutačna cijena je po meni ‘strong buy’

Pa kupujete li ili samo promatrate jer vidim da se trži i da ima nešto više interesa za trgovinom

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

rado bih ali sam se ‘ispucao’ 🙂

Ovaj što je dns prodao očito više nije imao strpljenja a za dionicu Tankerske očito treba imati ‘konjske” živce :-))

Jedan pametni gospodin jučer mi je rekao da nijedan fond ne smije ulagati u dionicu koja nije na burzi, a da se Tankerska podrazumjeva da nije na burzi. I pita me tko će dignuti cijenu? Nisam imala odgovor. Bojim se da je u pravu. Ja bih kao i kolega skroznovi ipak kupila koju, ali sam i ja švorc. Je li istina ovo da fondovi ne smiju ulagati u nelistane dionice?

Najvjerojatnije je istina. Al, nije vam to najbolji način ulaganja…. Ne ulažete u nešto što netko može “dignut cijenu”. Nego u nešto što po vama vrijedi više nego je to cijena na burzi i što ima perspektivu da će vrijediti još više, a da će se vama to isplatiti, odnosno da ćete moći doći do svoje vrijednosti u dogledno vrijeme. Ovo vaše razmišljanje je čisto kockanje i špekulacija. Promislite malo. Sretno!

P.S. Nemam dionice TNPL, i ovo je samo moje razmišljanje koje se ne odnosi konkretno na ovu dionicu, nego općenito na sve.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

New Report

Close