TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uf sta vas kite 7% svaka cast

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

provjerio sam jučer u Fini ne predaju tromjesečne izvještaje…

samo godišnja – to je mtp. ne znam pravo je li to dobro ili loše – tromjesečna izvješća samo izazivaju šokove, a ne govore ništa o trendu, godišnja pak je dugo čekati.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sa 10000 Eura cijena ide na 600 kuna.


Sa 10000 Eura cijena ide na 600 kuna.

A sa manje od 10 pokupiš cijeli bid.

sa 1 000 000 eura si bogat čovjek. ali kako ih nemaš, nisi. ali mogao bi biti. jednog dana. koji možda nikad ne svane.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

evo isječka iz teksta o Tsakos Energy Navigation Limited (TNP) gdje se prezentiraju rezultati 2Q14 i 1H14;

All the vessels generated positive EBITDA in the first half of 2014.

The company has peers like DHT Holdings Inc. (DHT), Teekay Tankers Ltd. (TNK), Navios Maritime Acquisition (NNA), and Nordic American Tankers (NAT). The Guggenheim Shipping ETF (SEA) tracks the shipping companies.

Više na http://marketrealist.com/2014/09/must-know-tsakos-energy-navigations-earnings/

Plus je mali ali bitan je trend…nadajmo se da je i Tankerska tu negdje 🙂

http://www.slobodnadalmacija.hr/Zadar/tabid/73/articleType/ArticleView/articleId/255924/Default.aspx

ako tnpl kupi jadroplov, bit ćr to odlična vijest za obje tvrtke. sinergija i okrupnjavanje u domaćim rukama je uvijek dobra vijest

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

bilo bi zanimljivo čuti dali će i tu eventualnu transakciju financirati kao što se najavljivalo kod nabavke novih brodova ili je u pitanju neki novi mambo-jambo način … naime prilikom povlačenja sa burze su spominjane svakakve priče za financiranje budućih nabavki brodovlja, a za sada je sve još uvijek u domeni rekla-kazala
mogu i mišljenja oko trenutačne cijena nafte koja pada mjesecima i utjecaj na vozarine a posljedično na rezultat

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball,

pa istina, nisu baš uvjerljivi s tim svojim modelom financiranja na ZSE 😀 ..najprije zahebu i male i fondove pa onda od njih traže da investiraju u TNG 🙂
Kao mali dioničar, ipak bih volio da se povoljno dočepaju Jadroplova..ako je uopće povoljna početna cijena (i uvjeti) budući da ne vjerujem baš u ‘objektivne’ procjene kolega s foruma u NAV Jadroplova 😉

A što se tiče cijena sirove nafte je trenutno na razinama takvim da može samo rasti (geopolitička situacija, dolazak zime,..)..

kolega, evo i danas nafta opet “raste” 🙁

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

je, evo i sad je + 0,7% 🙂

New Report

Close