TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa nije gotovo. nova dionica istog ili sličnog naziva bit će izlistana ovdje, a a ko nisu lagali stare će se moći konvertirati u nove – dakle sve se mijenja i sve ostaje isto

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C

break even – zna li tko otprilike na kojoj razini vozarina bi tnpl sada mogla voziti samo za biti na nuli

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Sukladno onime o čemu sam pisao trebao bi svatko uputiti zamolbu ZSE-u da uvrsti dionicu na MTP. Žena s kojom sam razgovarao mi je rekla da ukolko interes postoji sasvim sigurno će se dionica uvrstiti. Mailove šaljite na trzista@zse.hr

inače, za one koji su glasali na skušpštini, sa 3.4. je počeo teći rok za prodaju. rok za predaju zahtjeva je 2 mj


Sukladno onime o čemu sam pisao trebao bi svatko uputiti zamolbu ZSE-u da uvrsti dionicu na MTP. Žena s kojom sam razgovarao mi je rekla da ukolko interes postoji sasvim sigurno će se dionica uvrstiti. Mailove šaljite na trzista@zse.hr

to je lako moguće jer burzi je itekako u interesu da dionice budu izlistane. nazvat ću i ja pa javim rezultate

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Bilo bi dobro, te tamo dignuti dionicu visoko. Može poslužiti kod eventualne razmjene, ako će netko mijenjati

Nebu nje prije 6. Mjeseca

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ima li kakvih saznanja za MTP ?

jeste li poslali mejl na trzista@zse.hr s takvim zahtjevom?

Ao niste predlažem da to napravite jer su oni ‘u razmatranju’ toga 🙂

vjerojatno da su svim dioničarima koji su na skupštini glasali ‘protiv’ stigle kuverte iz Tankerske s uputama za otkup.

Uvrštenjem u MTP dioničari bi dobili dodatnu mogućnost izbora a vjerujem da bi i cijena uskoro bila znatno viša od one koju trezor nudi.


vjerojatno da su svim dioničarima koji su na skupštini glasali 'protiv' stigle kuverte iz Tankerske s uputama za otkup.

Uvrštenjem u MTP dioničari bi dobili dodatnu mogućnost izbora a vjerujem da bi i cijena uskoro bila znatno viša od one koju trezor nudi.


zato i MTP zaboravimo do 6. mjeseca barem

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close