TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C



Meni se čini da je listanje na stranoj burzi poprilično realna mogućnost. Možda je veće pitanje u kojem roku bi se to desilo, a pitanje svih pitanja je kakvi će biti uvjeti zamjene sadašnjih dionica za dionice nove kompanije, sa prikačenom opcijom zelene karte?

Ako tko na skupštini spomene London idemo mi na 1300 za par dana 🙂 Ipak je NAV ako se dobro sjećam 1800-1900 Kn a tamo će tankerska toliko vrijediti. Ovo bi mogla biti dionica godine ako uprava zna što radi.

[/quote]

Nadajmo se da zna. Mario Pavić je 2007-2013 radio u Londonu, od čega zadnje 2 kao direktor. Dakle vrh brodarskog marketa i cijelu krizu proveo je u financijskom centru svijeta.
Šta je on to naučio u Londonu da bi im sad bilo toliko važno i korisno da ga imenuju direktorom i jedinim članom uprave s mandatom da napravi strateški zaokret?

U vezi skupštine, da pitam. Pošaljem im onu njihovu prijavu i papir iz SKDD-a i što dalje ?
Jednostavno se pojavim ili trebam dobiti nekakav poziv ?
Nisam još odlučio da im prepustim dionice, ali kad su nas tako izvarali nadam se bar bogatim kanapeićima na stolu. A i dugo nisam bio u Zadru.

A ništa više osim osobne iskaznice na ulazu.
Idem i ja, tek sada postaje zanimljivo.

Ide li neko na skupštinu iz Osijeka i okolice.

Još samo dva dana za ulazak u poziciju sa pravom sudjelovanja na skupštini.

325 kuna garantirana cijena, provjereno sa Tankerskom, ali tko bi im bio lud prodat na 0,20 BV

da li su kakve obavijesti dolazile na kućnu adresu? ja do dan danas nisam dobio ništa. niti za prijavu niti za odjavu!! hvala!

Ništa nije ni trebalo doći. Tko želi ići na skupštinu sam se prijavi.
Treba poslati prijavu i izvadak od SKDD sa brojem dionica TNPL.
Nije mi baš jasno zašto gnjave sa tim izvatkom od SKDD. Odnosno, ne bi trebalo da se po njemu ravnaju već da imaju listu dioničara na dan presjeka po kojoj gledaju koliko kome ide dionica i glasova. Tako da ne vidim svrhu, a ako se po tom izvatku ravnaju onda rade krivo?

Sutra je zadnji dan za poziciju, pomalo raste nervoza na kupnji.

Tko želi garantiranih 325 kuna po dionici, ima se još samo manje od dva radna sata za ulazak, izgubit se na ovoj cijeni ne može, a može se dobit i puno više kada počnu objave o osnivanju novih društava i dodatnim mogućnostima kroz nove dionice koje će biti ponuđene u zamjenu. A još ako odu sa ovom dionicom na stranu burzu…..

Tko bi ovu dionicu od danas uopće trebao pogledati?

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C


Tko bi ovu dionicu od danas uopće trebao pogledati?

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C

Vidiš li datum na tom linku ?

New Report

Close