TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo o vozarinama na;
http://www.koenig-cie.de/en/node/3313
i na
http://www.platou.com/dnn_site/EconomicResearch/WeeklyFreightRates.aspx

nije baš da se nema kome prodati.. ‘čopka’ se pomalo 🙂

bit će i jeftinje..

Baltic Dirty Tanker Index [BDTI]   Feb 03, 2014 958.00 

Ajoj, ovako kratko koliko je moguće.
svatko ko je procitao bilo sta osnova o trgovanju na trzistu kapitala, svjestan je svoje odgovornosti i nepocudnosti BEŠTIJE od burze .
kockari ,kladionicari i ini njuferi, igraci su na cudu. sta mi se to desi , kako to , heeeee ljepo drugari.
Oki , niste sigurni sta cete , prodaj ,he , rezi i bjezi ,(kucilo oro),odprilike znate cijenu otkupa ali nemate sa cime smanjiti prosjek ulaza , pa vam je voda u usima , ajme sta cu ode djeparac i stipendija, pa prodaj dok mozes, hee.
1. nikada ne ulazi novac koji ti treba za 2-3 gd
2. ne citaj forum i navlakace (plavi, ivana, kucilo oro, itd…), u modjuvremenu su promjenili nick ili pisu pod vise istih.
3, budi razuman i ocekuj nesto realno ,a sve preko toga je gratiss
A sada TNPL.
Jeste zaglavili i cudite se kao cijen asa 400kn na 310kn eee da nikada sva jaja u jednu kosaru.I sam sitno u dionici i nedam ju , necu ju prodati iz inata,cak dokupljujem da dojdem do 325 kn (prosjek), ali radi se onekoliko 10-ak dinica.
Ne pobdjedjuju najbolji , pobedjuju vizionari ,hee( gluposti), ali tako je.
NE panicarite , ako netko mora prodati neka proda , ali ja nedam po ovoj cijeni .. pa makar TANKERSKA PLOVIDBA PROPALA .

najvrednije stvari u životu su besplatne


Ajoj, ovako kratko koliko je moguće.
svatko ko je procitao bilo sta osnova o trgovanju na trzistu kapitala, svjestan je svoje odgovornosti i nepocudnosti BEŠTIJE od burze .
kockari ,kladionicari i ini njuferi, igraci su na cudu. sta mi se to desi , kako to , heeeee ljepo drugari.
Oki , niste sigurni sta cete , prodaj ,he , rezi i bjezi ,(kucilo oro),odprilike znate cijenu otkupa ali nemate sa cime smanjiti prosjek ulaza , pa vam je voda u usima , ajme sta cu ode djeparac i stipendija, pa prodaj dok mozes, hee.
1. nikada ne ulazi novac koji ti treba za 2-3 gd
2. ne citaj forum i navlakace (plavi, ivana, kucilo oro, itd…), u modjuvremenu su promjenili nick ili pisu pod vise istih.
3, budi razuman i ocekuj nesto realno ,a sve preko toga je gratiss
A sada TNPL.
Jeste zaglavili i cudite se kao cijen asa 400kn na 310kn eee da nikada sva jaja u jednu kosaru.I sam sitno u dionici i nedam ju , necu ju prodati iz inata,cak dokupljujem da dojdem do 325 kn (prosjek), ali radi se onekoliko 10-ak dinica.
Ne pobdjedjuju najbolji , pobedjuju vizionari ,hee( gluposti), ali tako je.
NE panicarite , ako netko mora prodati neka proda , ali ja nedam po ovoj cijeni .. pa makar TANKERSKA PLOVIDBA PROPALA .

ha i ti si jedan koji sed uvalio, pa ne može vanka

žestoka rasprodaja u toku…jel ima nešto što je meni promaknulo?


žestoka rasprodaja u toku…jel ima nešto što je meni promaknulo?

Osnovno ti je promaklnulo, to da nije rasprodaja.


to da nije rasprodaja.

preko 500 komada iskrcano je danas po kupnji, a to tebi nije rasprodaja? [emo_zacudjen]

nekom se očito žurilo da se pošto-poto iskrca..sigurno je ugledao bolju priliku.

Ja bih rekao, i bolje, budući da ovo nije dionica za kratkoročne špekulacije.

Nizbrdica…

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C


Nizbrdica…

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C


BDTI 866 danas

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Rate($/Day) Change
BCI Average of the T/C routes $8657 (UP 102)
BPI Average of the T/C routes $10417 (DOWN 15)
BSI Average of the T/C routes $9717 (DOWN 83)
BHSI Average of the T/C routes $9684 (DOWN 17)

eh, postao na krivoj temi, al nek stoji.

New Report

Close