TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega investitor meni je žao ako sam izazvao neku lošu reakciju. I dalje držim da se na Tankeskoj cijena mogla štititi bez po muke. Ako vi vjerujete da na ZSE cijene idu gore dolje kao rezultat poštenih transakcija onda mislim da niste u pravu. Preveliki odmaci od BV govore da tu nešto nije u redu a nitko ne reagira. Na osnovu lažnih novinskih oglasa ljudi upadaju u klopke i gube novac na ZSE.

Nizbrdica…
http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm%3Bjsessionid=8FF4A6F258D47F755EF8129728A4405C


otkud odjednom ovoliki pritisak na prodaji?

Ima li možda nekih novih vijesti/saznanja?

ima – svj gospodarstvo propada, nafta postaje suvišna, tnpl postaje potrebna kolik i parni stroj.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Investimir, pretpostavljam da ste Vi zato rasprodali svoj portfelj te uložili u zlato 🙂

Hvala svima koji su danas prodavali 🙂

sve ovisi o perspektivi, ako bude dobar razvoj situacije mislim da će se naći dovoljno strpljivih 🙂

Bitno je takoder naglasiti da ukoliko bude zainteresiranih brokera za uvrštenje dionice na multilateralnu trgovinsku platformu (MTP) tamo će biti moguće trgovanje ove dionice, a vjerujem da ce biti zainteresiranih kad budu izasli FI..



hoće nas potjerati sve van iz dionice
i onda budu sami svoji gazde
šta mislite o tome

Mene neće!
Kupujem slijedeće sedmice.
Ovo je bagatela.
[/quote]

Operacija dokup obavljena; +102 komada od suvog zlata; prodavatelji hvala!

Dokapitalizacija bi trebala biti poput ( OSLO-OTC:SALT )
27.6.2013. 31 250 000 shares – 8$ subscription price

Tako to rade veliki, a koliko su ovi “naši” nadobudni nestrpljivo iščekujem!

Baltic Dirty Tanker Index [BDTI] Jan 28, 2014 1099.00
Baltic Dirty Tanker Index [BDTI] Jan 24, 2014 1186.00
Baltic Dirty Tanker Index [BDTI] Jan 22, 2014 1323.00
Baltic Dirty Tanker Index [BDTI] Jan 21, 2014 1340.00

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Kolega investitor meni je žao ako sam izazvao neku lošu reakciju. I dalje držim da se na Tankeskoj cijena mogla štititi bez po muke. Ako vi vjerujete da na ZSE cijene idu gore dolje kao rezultat poštenih transakcija onda mislim da niste u pravu. Preveliki odmaci od BV govore da tu nešto nije u redu a nitko ne reagira. Na osnovu lažnih novinskih oglasa ljudi upadaju u klopke i gube novac na ZSE.

ne možete očekivani normalne cijene u nenormalnoj ekonomiji – pa mi smo u 6 god recesije. zato je grobex tu gdje je. ima špekulacije , ima druka, ali ponajviše nema para i to ubija svaku dionicu.

zašto bi itko služveno htio držati na 1500 kn ako mu odgovara da padne na 300 pa onda kupi. trezor ili uprava – tko god iole poznaje brodarsko tržište i i ma keša, nema nikakvog razloga da 1 kn kapitala pkupi po 1 kn, ako ju može kupiti za 0,21 lipu. pogotovo što tu isti dionicu ne mogu dokapitalizirati pa im tržišna cijrena ništa ne znači

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

da dopunim s cijenom otprije 3 mjeseca
28.10.2013. BDTI 599.00

Meni nije jasno zašto nitko ne skine tih 600 komada do 320kn. Ako je zagaratirani otkup 324.xx nakon delistiranja.

Zato jer je lako na forumu glumiti bedaka. Kad je živa lova u pitanju onda je to malo drukčije.

New Report

Close