TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovako, moj stav, ako ti ne treba za goli život ili za djecu, zaboravi da imaš i javi se za godinu dana.
cijeli Zadar ima dionice i neda ih nikome…e pa nismo ni mi ovdje baš bezazleni

beti

ok, koliko nas ima malih dioničara ??

ma kužim sve, ali sam malo konzultirala kojekakve knjige i bliže odvjetnike

beti

Ja ću vidit kako će cijena ić ovih dana, najvjerovatnije ću sve prodat i prebacujem to u ATPL


sad kad smo se svi, nadam se ohladili, ajmo reči koja ja varijanta dobra, bolja, najbolja?? službenog očitovanja još nema. nagađanja koliko ti srce želi.

kako dalje?

odluka o delistu veoma utječe na odluku kupi-profaj-drži. delist uopće ne utječe na poslovanje, dapače, sve su naznake da brodarima slijedi oporavak i da niže od ovoga neće ići pa, ako želiš budzašto pokupovati i suvlasnicima pokazati vrata, sad ili nikad.

bez oporavka, dobiti i dividende, nema smisla biti u delistanoj dionici. uz ta tri preduvjeta, ima itekako. ali, odluka se više ne može donositi na dnevnoj bazi, nego kako se odluči, tako će biti narednih nekoliko godina.

firma kao firma je uredno posložena, uslijed krize mnoge stvari su dovedene u red, npr drastično vrijednosno usklađivanje na realne razine, sad još samo kinezi, australci, ameri, arapi i brazilci moraji odraditi svoj dio. od hrvata i zokija se ništa ne očekuje, samo neka ništa ne rade kao i dosada i tnpl je zadovoljna

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Dionicama TNPL ce se moci trgovati i nakon 17.03.2014. godine sve dok po provedenom postupku od strane Burze ne bude donesena odluka kojom se odreduje zadnji dan trgovanja dionicama TNPL.
Tako da ima jos ovdje vremena, a ne zaboravimo da ce uskoro i FI..

prodaje sitno ima samo…..

Ne želim vam prodati svoje dionice. točka.
to su dionice od mojeg djeteta. i ostavite me na miru.

pozdrav Zadru

beti


Ja ću vidit kako će cijena ić ovih dana, najvjerovatnije ću sve prodat i prebacujem to u ATPL

http://www.dubrovacki.hr/clanak/59382/tankerska-plovidba-planira-povuci-dionice-s-burze

Nadam se da si to napravio, iskreno žalim sve male dioničare TNPL, nekako je to visilo u zraku. Odnos Uprave prema malim dioničarima je katastrofalan, to mi je bilo jasno odavno, šteta, inače je firma jako zanimljiva.

Naravno da je šteta….Pa ja sam je među prvima kupovao na dnu..
A pogledajte i ovo…i što reći onda..koje su to tek onda bile makinacije…
http://revizija.hr/izvjesca/2007/revizije-pretvorbe-i-privatizacije/726-tankerska-plovidba-zadar.pdf

Svima od srca želim sreću…trebat će vam..sjajna firma sa ogromnim potencijalom..
Šteta…

A BALVANA!!! :) :) :)

Dionice imam i još nisam donio odluku o prodaji.

Ovako. Nagađanja i sam nagađanja na ovom topicu. Nitko ne vjeruje da stvari treba uzeti u svoje ruke i probati nešto više o svemu saznati.

Osobno sam zvao Tankersku, predstavio se kao mali dioničar i tražio odgovore na slijedeća pitanja. Mislim da svaki dioničar ima prava saznati iste prije donošenja svoje odluke (o prodaji/kupnji).

Čovjek me spojio s g. XY (neću javno o imenima) kojeg sam upitao o OMJERU zamjene. Dakle, koliko ću ja za jednu dionicu TNPL-a dobiti dionica novog društva, koliki će mu biti temeljni kapital… ? Koliko će biti društva ? On ne zna, jer se još ništa ne zna. Ja ga pitam kako onda da ja kao mali dioničar donesem odluku o kupnji / prodaji dionice…. Čovjek šuti…
Rekao sam da je jednostavnije da izađu s transparentnim podacima na webu nego da mali dioničari rade pritisak preko medija na njih…
Dajte ljudi, imate broj telefona, treba raditi pritisak na njih, jer ovo je sve samo ne transparantno…

Pitanja ima milion, ali se još o ničem nisu izjasnili.

primio sam mail i samo je odgovor da ce se moci trgovati na ZSE i nakon skupstine dok se ne donese odluka o zadnjem danu trgovine. Takoder posjedujem dionice i ne prodajem..

New Report

Close