TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hoće nas potjerati sve van iz dionice
i onda budu sami svoji gazde
šta mislite o tome

Ne znam koliko je relevantno, ali kad sam razmišljao o mogućim lošim scenarijima ove vrste prije nego sam se nakrcao, uzeo sam u obzir da je TNPL puna Zadrana, da ima imidž kompanije koja je lider svoga grada i kraja i da bi bilo jako kurvanjski od njih da potpuno izigraju svoje male dioničare.
Koliko vidim i samo mjesto održavanja (u Dvorani ŠPORTSKOG CENTARA VIŠNJIK) govori da očekuju velik broj dioničara, nadam se da će nam reći umirujuće vijesti?

Naravno, nadao sam se i da će me 3-mjesečni prosjek zaštititi od gubitka, ali mislio sam da će ipak biti dosta viši. Šta je tu je.. bit će veselo u Zadru :):

Stalno zaboravljate da tromjesečni prosjek ne morate prihvatiti, nego jednostavno ostati dioničar kao što ste i bili, a prosjek je samo umirujuća zaštita od manipulatora.
Ni ja ne vjerujem da bi organizirali u dvorani ŠC Višnjik, da se misle s nečim sramotiti, svi oni žive u tom gradu.

Press centar dvorane ima dvadesetak sidalica 🙂 Da neko ne pomisli da se spremaju za 8.000 dioničara 🙂 Plan Uprave za ovu 2014. godinu je gubitak manji od 10 milijuna

imamo 3 opcije:
– prodati
– zadržati
– zamijeniti za društvo koje će biti osnovano i kotirati na burzi.

razmislite i odlučite. ja jesam.


A te dionice, koju su nekad kotirale 8000 kuna po jednoj dionici sada bi koštala 250 kuna za onog tko ih odluči prodati…. Ne razumijem ovu rečenicu, gdje su izvukli tu cijenu od 250 kuna???

250 kn je valjda greška, po svim kalkulacijama je oko 300 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Ma nisi ti ništa odlučio. Odlučili si drugi za tebe. Da si jučer ili prekjučer znao za ovo…….bilo bi ja prodao i zaradio 🙂
Ali grebi ga niste virovali…

Eto kako izgleda, prvom dioničaru fali 8% dionica da bi se registrirali kao d.o.o., bar tako piše onaj nepismeni novinar, znači u tijeku je pokušaj preuzimanja, a vi im se nudite po zagarantiranoj cijeni, umjesto da se izmaknete na nominalu, pa neka onda nabavljaju taj postotak.
@ stock jučer si izletio sa insajdom, nije li to malo opasno ???

Nisam ti ja nikakav insajder, prije bi se reklo apsolutni outsajder. I nitko ne može reći da nisam bio dobronamjeran.

http://www.tankerska.hr/hr/novosti

sto mislite, osnivanje novog d.o.o prije ili poslije istiskivanja malih ?

”Uz to mogućnost trgovanja dionicama dioničari mogu (a) zadržati dionice Društva i ostati dioničari u njemu; (b) tražiti njihov otkup od strane Društva ili (c) tražiti zamjenu svojih dionica u Društvu sa dionicama u Novom društvu (kad se ono osnuje) koje će biti kotirano na burzi. ”


Nisam ti ja nikakav insajder, prije bi se reklo apsolutni outsajder. I nitko ne može reći da nisam bio dobronamjeran.

stock svaka čast za to što si jučer rekao, iskreno ja te nisam ozbiljno shvatio jer sam sumnjao u takav razvoj situacije…. eto da bar jesam, sad bi imao dosta veću zaradu. ovako čekam i dalje pa šta bude, jednom se živi 🙂

Da li je ova odluka o delistanju bitna za dioničare?
Da li je trebalo blokirati trgovanje ?
Da li su nam trebali dati sat dva vremena da izračunamo tromjesečni prosjek?
Hanfa nije postupila po zakonu.Barem tako mislim!!!!!

Za dugoročne možda i dobra prilika,za špekulante i trejdere-tutanj!!!!!

Magla svugda,magla oko nas!!!!!!!!!

Ekipo ne smijete im dopustiti da vas iscijede odavdje za ovakav sitniš, Tankerska vrijedi debelo preko 1000 kuna .. Baš debelo.. Treba to dobro proučiti još i vidjeti koje su opcije .. Možda da sakupite 5 % i sazovete još jednu izvanrednu skupštinu i takodjer da uputite dopis burzi i HANFI da je to povlačenje dionica sa burze u ovakvim uvjetima i s obzirom na povijesno kretanje cijene unazad tri godine odredjena vrsta manipulacije zakonom..

Ovdje bi čak i ustavna tužba bila moguća.

New Report

Close