TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mnogi rade krivo tromjesečni prosjek pa da vam pomognem. Idete na zse.hr i uzmete od 3 mjeseca unazad od kad je izglasana odluka. Znači namjestite datume od 22.10 do 22.1. I onda to izvadite u excelu. Vrlo je lagano. I onda upišete =SUM(K4:K60)/SUM(J4:J60) tj. =SUM(PROMET) / SUM (KOLIČINA) i dobijete prosječnu 321,9673309

@ stock

Prejadno drukanje.

@Ingroman,

u pravu si, uopće nema rezona da bi to kupovao netko ko nije iz firme ili nema insajderske info.
defintiivno se slažem s tvojim mišljenjem..
i svatko ko malo misli je već povukao nalog s prodaje, ostali su ovi kojima je frka za posuđene novce.
i to je to

beti


301,58 ako sam dobro izracunao.. ja sam od 22.10.-22.1. uzeo prosjecnu od svakog dana, zbrojio ih sve i podjelio s brojem dana..

da, to bi bio ponderirani prosjek, što znači da računica štima

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Odluka o prodaji je na svakom ponaosob.

Ne mislim prodati kao pretpostavljam ni većina ovdje prisutnih.

Ideja o nekoj ev. grupi nije loša budući da neznam kao funkcionira to MTP tržište na ZSE a kako na onom što vrte Hita vrijednosnice.
Ako neko ima konkretnijih saznanja, bilo bi lijepo da ih podjeli s nama.


a hita vrijednosnice će omogućiti trgovanje kao i sa drugim delistiranim. ja ostajem unutra.

Da, oni imaju OTC tržište preko kojeg će se moći trgovati.

http://www.hita.hr/index.php?id=124

U pozivu u tocki 5 pise da treba 90% potrebnih glasova.Teoretski se moze sakupiti dovoljno onih koji ce biti protiv.Ima tu pravnika,na sto se odnosi ovih 90%?

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Da se podsjetimo

Hita vratile Riviera Adriu na burzu

Moj vam je zaključak da onaj što je kupovao na dnu je prodavao na vrhu i sada opet kupuje ispod prosjeka od onih koji su kupovali iznad 400. Nađite si odvjetnika i na sud. U Kanadi i USA je letjelo perje kod ovakvih stvari a vi se svađajte preko foruma. U hrvatskoj je mali dioničar uvijek nastradao a tako će biti i ovdje ako ne uzmete stvar u svoje ruke.

U zaba etrade moze se normalno trgovati npr VLHO i vide se svi nalozi…kao i drugi koji su na MTP trzistu


U zaba etrade moze se normalno trgovati npr VLHO i vide se svi nalozi…kao i drugi koji su na MTP trzistu

nije stvar u gledalici, nego u razini izvještavanja. mtp dionice se mogu trgovati 100 posto isto kao i dionice sa redovnog tržišta npr ht, ali ht mora objavljivati kvartalna i godišnja fi, mtp samo godišnja. u tome je razlika

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Moj vam je zaključak da onaj što je kupovao na dnu je prodavao na vrhu i sada opet kupuje ispod prosjeka od onih koji su kupovali iznad 400. Nađite si odvjetnika i na sud. U Kanadi i USA je letjelo perje kod ovakvih stvari a vi se svađajte preko foruma. U hrvatskoj je mali dioničar uvijek nastradao a tako će biti i ovdje ako ne uzmete stvar u svoje ruke.

sokrat, ne lupajte, kakvi odvjetnici i sudovi. z a što ćete tužiti koga – što je on bio pametan da zbroji dva plus dva, a vi ni sada to ne znate. pa nda bi 99 posto dioničkog trgovanja bilo proutuzakonito. netko je kupio ispod 300 jer mu je bilo jeftino i prodao iznad 400 jer je bio zadovoljan zaradom. a netko baš obernuto. kraj priče.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close