TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve je ovo netko znao, insidersko trgovanje 100%…kao što znate, za takvo što se u uređenim zemljama ide na malo duži,prisilni,počinak…a mi smo kao dio EU…SRAMOTA BILI SRAMOTA OSTALI..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


tko želi vani nek izađe, 325 je garantirano svima, tako da ne znam što vas muči.

e tu griješiš jer:
Društvo neopozivo izjavljuje da se obvezuje svim dioničarima koji glasuju protiv ove odluke, otkupiti njihove dionice uz pravičnu naknadu najkasnije u roku od tri mjeseca od dana upisa odluke u sudski registar. Pod pravičnom naknadom smatra se prosječna cijena dionica
ostvarena na Zagrebačkoj burzi, izračunata kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na Zagrebačkoj burzi u zadnja tri mjeseca prije dana javne objave poziva[/b][/u] za ovu Glavnu skupštinu.

prema ovome cijena će biti bliže 300 kn, a pravo na nju imat će samo oni koji će GLASATI PROTIV! znači nije dosta imati dionicu, nego još moraš glasati protiv da bi te isplatili!

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

Jedni kazu 300-301, a na drugom forumu 324….

To je poprilična razlika…..

kvart..

ja sam od 22.10.-22.1. uzeo prosjecnu od svakog dana, zbrojio ih sve i podjelio s brojem dana..ako je to krivo, molim brisanje od moderatora da ne obmanjujem ljude..u excelu sam to odradio, pa ako je postupak tocan, tocan je i izracun..
p.s.volio bi da sam u krivu [emo_smijesak]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

Volio bih da nisam u pravu. Ali po današnjoj reakciji dioničara izgleda da većina razmišlja slično. Nažalost, nemamo nijedan primjer delistiranja sa ZSE i uvrštenja na neku inozemnu burzu (možda i dogodi se čudo). Istiskivanja malih bilo je i previše.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Nema tu puno dionica u opticaju, kad iscijede one nestrpljive, vidjet će se veeelika rupa na prodaji, iza ovoga se kotrlja nešto dobro, čak vjerujem da će svi na skupštini biti za, tko bi bio lud uzeti siću, kad imaju keša po dionici više od tržišne cijene.

jedini razlog za ovakvu odluku je da se riješe malih dioničara po 300 kn
tužno, jadno, žalosno [emo_palacd][emo_palacd][emo_palacd]

Pa u ovih sat se malih dionicara puno istreslo..tak da bi cijena mogla malo u +…

da li TNPL ide u ovo:

Veća transparentnost MTP:
MTP je multilateralni sustav kojim upravlja Zagrebačka burza, a koji zapravo spaja ponudu i potražnju za financijskim instrumentima više zainteresiranih trećih strana, stoji u Zakonu o tržištu kapitala. Iako je razina MTP-a slična razini Usporednog tržišta, ipak kompanije čijim će se dionicama trgovati na MTP-u imaju mnogo višu razinu transparentnosti koju moraju održavati.

A da se nekako dogovorimo da odu na Skupštinu oni koji mogu, koji su bliže Zadru, vjerujem ovdje u Frankie-a, pa da okupimo grupu koja će tamo postaviti sva ova pitanja koja nas muče

beti


Skratio nešto komada jer ipak je dobit 45% [emo_palacg]

Ma znam ja da ti suosjecas sa malima mada si sve prodao na maximumu i da sad kupujes opet na minimumu. Pratim tvoje trgovanje i na staklenicima i znam da do sada nisi izgubio ni lipe,a cijena sa 1000 dosla na 270. Ti jednostavno pobjedujes trziste,a za to se treba rodit.

@vapavlak8

Je ali ja nisam u Hrvatskoj.To je jedini problem,a i nisam bas najbolji diplomat u pregovorima. U mene pregovori cesto zavrse sakom vrh brade sa laganim felshom.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Najveći je problem malom dioničaru doći do Zadra na skupštinu i glasati protiv. Fondovima i većim igračima to nije problem. Iz tog razloga ova će dionica po mojim prognozama kliznuti još malo nizbrdo, do razine di većim igračima to odgovara.

New Report

Close