TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mali dioničari završavaju ovdje kao slijepi putnici, “kapetani” ih bacaju u more na ovim niskim temperaturama, možda prežive, ali će se teško opet ukrcavati

kaže mi prijatelj neka se opustim, a da ćemo zajedno izaći iz dionice na 2000 kuna. molim moderatora da me ne izbriše kako bih mogla ovaj post kopirati u dogledno vrijeme (čitaj godina-dvije)

beti

Tržit će se ovo već nakon delistiranja po 1000 kuna najmanje, pa tko želi vani nek izađe, 325 je garantirano svima, tako da ne znam što vas muči.

Uz takve prijatelje, neprijatelj ti ne treba

molim da netko stavi točnu prosječnu cijenu u protekla 3 mjeseca

Upravo i koriste trenutak kada je dionica najpotcjenjenija a izlazak iz najveće krize u brodarstvu postao izvjestan. Isplata malih bit će minimalna. Umjesto zaslužene nagrade zbog nadolazećeg oporavka onima koji su strpljivo trpjeli udarce višestrukih kriza, sada ovo. Nažalost, ovo postaje nepisano pravilo kod nas i nije dobra poruka malim ulagačima. Kad je tržište u balonu, oguli ih precijenjenim javnim ponudama ( Magma, Atlantic…). Kad je na dnu, istiskuj uz minimalnu odštetu za desetinu vrijednosti (Frank, Lura, Viro, sad TNPL, neke turističke dionice).

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Ovo je sve jako čudno i delistiranje baš sad na početku oporavka vozarina. Cijena otkupa je smiješna, sad će trezor valjda kupit dionice po to toj sići
(za to se ima novaca???).
Mislim, sad delistiranje, a onda poslije kad se pređe 95% istiskivanje…
???

Dobro, hoće li netko tko ima malo vremena izračunat točno koliko je prosjek ?

@ Mannu

Ne obmanjuj druge ulagatelje, nitko neće biti istisnut, oni ti samo nude opciju da izađeš ako ne želiš biti unutra nakon delistiranja.
To što pišete je jeftino navlačenje.
Ovo je sad beton na tromjesečnoj cijeni do jučer, a ako objave i neke daljnje namjere, npr. uvrštenje na neku stranu burzu gdje se brodari trže preko BV, onda će biti veselo, a i ovako je sigurno na ovoj cijeni.
Molim da ne radite obmane pogrešnim tumačenjima.

ako ovo ne vrijedi i odlazi iz mojeg života
zašto onda ovaj skriveni kupuje 300 komada
može li mi to, meni neukoj, netko objasniti

beti

zato da zaradi 10% u mjesec dana

301,58 ako sam dobro izracunao..ja cupnuo oko 309 prije racunanja [emo_naivan]

ZVZD, VPIK, turisti, plovidbe, polulikviduše, nelikviduše, CASH, ...

New Report

Close