TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte, molim vas ljudi. Kako ovo može biti dobra vijest??? To je opasnost imanja dionice kod koje većinski vlasnik ima dovoljno dionica da o ovome može praktički samostalno odlučivati. Sva podcijenjenost i potencijal u tom trenutku pada u vodu. Jedina transparentna brodarska dionica na ZSE je ATPL kod koje mi je ovako nešto nezamislivo. Sretno svima koji namjeravaju ostati dioničari nakon delistiranja.

hoće nas potjerati sve van iz dionice
i onda budu sami svoji gazde
šta mislite o tome

beti

ako sam dobro shvatio ide prosjek 3 mj , juče minus 3 mj. protgovano 13 400 kom (okruglo) cifra 4,4 milje nešto manje to podjeli i eto. ali slažem se da treba službena objava

pepe7

Idealna prilika za delistiranje je sad. Pokupiti dionice od malih po bagatelnoj cijeni.
E, sad što mi kao mali možemo. Iskreno ne znam ni sam…

Ostajem unutra i dokup..pa ovo vam je prilika..



al sad pamet u glavu, ne mojte žedni preko oceana opet.

teško kad je pohlepa jača od pameti [emo_smijesak]
[/quote]
žao mi je što sam ispao ovako brzo u pravu, stvarno su papci.
je loše, ali nije kraj svijeta jer dionica će nakon delistiranja ići na MTP kao i sve druge.

@tomo7
mislim da se računa tako da se gleda prosječna cijena za svaki dan u ta 3 mjeseca i onda se napravi zajednički prosjek svih tih cijena
a da li će nakon delistinga na MTP tek ćemo vidjeti

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

ovo je samo delist. sada možemo kockati – ako svj privreda krene, a već je na dobrom putu, ovo kroz 2 godine može vrijediti 10 puta više. a onda će biti zainteresiranih za kupiti over the counter. a bit će i dividende jer dividenda ne ovisi o uvrštenju, nego o dobiti. a dobiti može biti ogromna – ostvariti dobit u hrv je bajka, ali ostvariti dobit u svijertu je realnost, atpl već plovi s plusom, tnpl mislim da još nije tu, ali to je upravo kocka – hoće li vozarine gori ili doli.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Idealna prilika za delistiranje je sad. Pokupiti dionice od malih po bagatelnoj cijeni.

to je to – većinski će kupiti po pb o,25. svi koji to mogu rade – konzum, maistra, valamar. kupuju stanove na tuškancu po 500 euro po m. i još ljudi stoje u redovima da im prodaju.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

pa sta je upravi cilj da dionicu ruse u minus? razmislite malo, odnosno pa nece sami sebe unistiti.. i to sad kad su vozarine visoko i na putu oporavka

koliko znam i sn holding je se delistirao pa se trguje na mpt

[b]PATOKRATI VLADAJU SVIJETOM I BURZOM.Izmanipuliranog, zombiziranog medijskog čovjeka u današnjem svijetu čeka izravna klopka đavla[/b]

nakraju ce brodarski sektor ostati samo na atpl. ako ne ode i ona.(Zse durugo nit ne zaslužuje nego da odu svi) nemam trenutno dionica tnpl… al ovo je toliko jadno prema dioničarima. malo bi preispito tko je prodao u zanjde vrijeme,i zašto…neki info,hmm

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close