TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma dobro.Mi koji nemamo,a recimo po tebi pesimisticno smo raspolozeni ipak pomazemo vama koji kupujete. E sad s obzirom da kupujes ne kuzim zasto se cijelo vrijeme opravdavas i nastojis uvjerit druge i sebe kako je to dobra investicija. Kao da nisi siguran i sam sebe nastojis uvjerit da ne radis gresku. Tankersku necu uzimat,a ni brodare opcenito dok se situacija ne stabilizira,a daleko je jos od toga. Znaci ovo trenutno sve sta plovi ,plovi s minusom i dalje.
Nadalje ovo je nakon dugo vremena da se na ovoj dionici dogodila kakva takva likvidnost,a znakovito je da je to na jako niskoj cijeni sto drzim da nije bas obecavajuce.Bolje bi bilo da je likvidnosti na visim razinama,ali sta je tu je.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Joj kak smo danas opet pametni[emo_zloban]…on kupuje i hvali dionicu i ti ga Nikak ne kužiš? A ti ne kupuješ i kudiš dionicu ali to je tebi normalno….ili i ti sebe u nešto uvjeravaš….Frenkiboy?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ne znam, drzim da ste pametni kao i obicno sto znaci nista posebno. A sad jos dodaj zlicu vegete za zacinit i reci nam kakav je pogled na Kastila iz Cakovca kad si se vec misaono oglasio,a nije nedjelja i ne pada kisa???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

frenki

mišljenja sam da je netko i znao da če ići istovar na cca300 pa se čekalo, ovo ispod je izgleda gratis, sad je strah kupit pa bumo vidli kaj če još napravit a možda je i završio s istovarom a što se tiče prometa doći će on a mora biti i na dnu i na vrhu

pepe7

i da svi čekaju ovog nervoznog šetača s 30 kom trenutno na 282 a daje po 280

pepe7

tomo7
djelim mišljnje sa vama
mislim da je istovar gotov

Istovar će tek počet….[emo_smijesak]

A BALVANA!!! :) :) :)

BearG
zašto mislite da ce istovara još bit????
možda je onaj istovar dogovren a netko je pokupio
a mi mali smo se ukljucili u shoping

Evo da napišem i nešto pozitivnije za TNPL dok vi mozgate jel istovar ili utovar.

TNPL ima u floti i tzv. product tankere,odnosno tankere manjeg kapaciteta za čisti teret kod kojih je situacija ipak nešto pozitivnija i bolja je prognoza u odnosu na aframax i suezmax koji nažalost čine već dio ukupne tonaže.

"Only dead fish swim with the stream"


mislim da je istovar gotov

Ma kakvi, uvjeren sam da prodavač strpljivo čeka da se bid popuni na 280-280 kn pa će opet kipati…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@Frankie

Naravno da nisam siguran, pa ovo je burza, ali povjesno gledano pri donošenju sličnih odluka temeljenih na sličnim okolnostima bio sam u pravu kad sam kupovao.
Između ostaloga pišem i da bih se preispitao, kao i da se u budućnosti mogu reflektirati na prošle postove i vidjeti koliko sam bio u pravu ili u krivu.
Nastojim biti racionalan, kupiti od pesimiste da bih prodao optimistu, a između toga je vrijeme držanja i trejdanja.


Evo da napišem i nešto pozitivnije za TNPL dok vi mozgate jel istovar ili utovar.

TNPL ima u floti i tzv. product tankere,odnosno tankere manjeg kapaciteta za čisti teret kod kojih je situacija ipak nešto pozitivnija i bolja je prognoza u odnosu na aframax i suezmax koji nažalost čine već dio ukupne tonaže.

Ajde već kada si odlučio ipak i nešto pozitivnije napisati, da i ja nešto na tom tragu napišem. Istina je da po tonaži prevladavaju suezmaxi i aframaxi, ali po vrijednosti flote je odnos 55/45 za suhe + product tankere.

New Report

Close