TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U petak 1297 dionica prosjek 281,87
U četvrtak 768 dionica prosjek 289,97
Dakle :
768 + 1297+ 2393+ 352 = 4810 dionica
Neka je od toga protrejdana max. cca 400-500 dionica dolazimo do brojke od oko max 2000 kom…a ako nije trejdano toliko(vidjet ćemo u petak)onda još 1500-1600

A BALVANA!!! :) :) :)

svi bi kao kupovali, a imate 480 komada na prodaji na 290 kn pa nitko da skine niti 1 komad [emo_smijeh]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Frenkie..neznam zašto si toliko pesimističan….nitko ne spominje nebo …ali do stabla bi moglo..Ovo su ok cijene s obzirom na bdi i vrijeme koje dolazi..
Nemoram bit u pravu ali kićenju pomalo dolazi kraj..Punih 6 godina pada(ulazimo u sedmu)…Ciklusi se mjenjaju..

A BALVANA!!! :) :) :)

A koji ti to pokazatelji govore da ce gore? Pesimistican,prije 3 miseca uprava dala ostavku,sada broj dva izlazi ka da mu gori pod nogama,place idu 10% gore,skidaju drugoga sekonda,produzuju ugovor. Po meni idealno za ulazak. I nisam pesimistican uopce, bio bi da sam unutra. Raspitaj se malo o necemu sto kupujes. Sidni s nekim na kavu pa cak i timunjerom makar ti bilo ispod casti. Aj bog zurim na avion za Mumbai.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

10.09.2013
2.PBZ D.D. (02535697732) 5.999 0,96Skrb. račun -355


@tezej

Kakva vrhunska laprdarija, kažeš da ne ide po 290, danas 352 dionice s prosjekom 291,38 kn, jučer 2393 dionice sa prosjekom 293,42 kn.

Moje pitanje je bilo upućeno nekom ozbiljnom i upućenom dioničaru, a ne jeftinom drukeru.

Ni blizu zadnja količina za istovar. Eno je u četvrtak od protrgovanih 768 komada 2. prodao 351 komad, dakle oko pola prometa. Nadam se da mu u idućim danima pripada i više od pola prometa, ali svakako mu je ostalo još barem 2000 komada nakon današnjeg dana.

Šta znači to da broj dva izlazi, očito netko i ulazi. Meni sve ispod 300 djeluje ok. A do kraja ove godine vidjet ćemo jesam li bio u pravu.


…. u četvrtak od protrgovanih 768 komada 2. prodao 351 komad, dakle oko pola prometa.

Znači da prodaje još netko uz br.2….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


kažeš da ne ide po 290, danas 352 dionice s prosjekom 291,38 kn, jučer 2393 dionice sa prosjekom 293,42 kn.

imaš na prodaji 480 komada na 290 kn, što ne kupuješ? zato ostavi se tog laprdanja i jeftinog drukanja i kupuj ako ti je jeftino!



…. u četvrtak od protrgovanih 768 komada 2. prodao 351 komad, dakle oko pola prometa.

Znači da prodaje još netko uz br.2….
[/quote]
Ulaz na 280,izlaz na 290.Zašto ne?Pa u PTKM po 225 i spušiti.
A zašto ne,ušli na 300 u TNPL,izaša po 290,uša u PTKM na 225 pa i tu pušing.
Likvidnost donosi i slabe ručice,koje trejdaju.I najčešće se u trejdanju gubi.
Isto se moglo napraviti i sa IGH.Tamo se dalo spušiti i više.

Za dugoročne investitore TNPL će donijeti potoke meda i mlijeka.
Kako je na tržištu nestašica kešovine, ne znači da ova dionica neće i niže.
BV 1600,BDI raste,cijene brodova u rastu,vjerovatno pozitivan kvartal.
Sve puno bolje nego prije mjesec dana.A dionica stoji na mjestu.A na trulom zapadu brodari povukli gotovo tridesetak posto u jednu sedmicu.
Strpljiv spašen.
Ne prodajm,mogu samo dokupljivati.



kažeš da ne ide po 290, danas 352 dionice s prosjekom 291,38 kn, jučer 2393 dionice sa prosjekom 293,42 kn.

imaš na prodaji 480 komada na 290 kn, što ne kupuješ? zato ostavi se tog laprdanja i jeftinog drukanja i kupuj ako ti je jeftino!
[/quote]

Ne vidim nikakvih 480 komada, kakav opsjenar.


Ne vidim nikakvih 480 komada,

Ne pravi se lud, jučer je na 290 kn postavljeno 480 komada na prodaji i ostali su sve do zatvaranja burze, svi smo ih vidjeli, tako da ne znam zašto falsificiraš činjenice?

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close