TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

broj 2 nastavlja s prodajom … što ne mora nužno biti loše jer se može skupiti veća količina
naime, čaša je polupuna

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

A možda taj broj dva prebacuje sa skrbničkog na neki drugi račun…[emo_smijesak][emo_euro]

A BALVANA!!! :) :) :)

Hoće biti meda i mlijeka.Evo kako stoje trenutni fundamenti uz ovaj otpis brodova i gubitak.Pa neka svatko odluči za sebe.Meni je ovo jedna od dionica sa većim potencijalom povrata uloga znajući da ne ovisi o htvatskom tržištu.
Podsijećam da atpl nije napravila otpis i smanjenje vrijednosti za razliku od tnpl te je unatoč toj računici i dalje sa boljim fundamentima od nje.
Svatko neka sam vidi u što će uložiti,dobiti ili izgubiti svoje novce.
Što se tiče prodaje br.2,pometen je u sekundi.A i povećao se za isto toliko broj dionica ispod top 10.
Ugodan dan.

[P/S 0,35 4/12 dosta nizak što je jako dobro,ostalo neću komentirati
P/E -0,48 4/12
P/B 0,24 4/12
BVPS 1.718,47 4/12

Pokazatelji likvidnosti
K. tekuće likv. 1,35 4/12
Novac/share 540,43 4/12

Kolega Pacino to su već poznati brojevi,nema potrebe da ih objavljujete,,..na kraju krajeva svima su dostupni…

A BALVANA!!! :) :) :)

evo račinice…

207 000 000 mil doloresa / 628385 dionica = 329,4 doloresa

329 doloresa X 5,80 (srednji tečaj na današnji dan) = 1910,61 kuna NAV TNPL

jeli sad ok…? [Smiješak]

A BALVANA!!! :) :) :)

Ako je NAV tnpl 1910 i ako je ovo naj interesantiji brodar u Hrvata a trebalo bi tako biti……zašto onda takav pritisak na asku. ? Malo sam danas pratio, ovi jednostavno zatuku kupnju čim se ova malo popuni.
I to ni manje ni više nego drugi iz top 10. Nešto tu smrdi.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Postoji razlog zašto JDPL i ATPL rastu od početka godine a TNPL i ULPL netko svako malo “zatuče”

Vozarine za rasute terete se oporavljaju i za neke brodove su 20% više nego prije godinu dana, dok su tankerske vozarine nekih 20% niže u zadnjih 12 mjeseci

dok su tankerske vozarine nekih 20% niže u zadnjih 12 mjeseci

Upravo bi to mogao biti razlog, vidjeli smo na atpl i jdpl što znači kad vozarine porastu. Ali “drugi” zna bolje od nas. [emo_mrgud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ajmo staviti top 10 pa da malo pratimo što se tu događa. Kažu knjige da ponekad netko iz top 10 prodaje samo kako bi zaplašio male a ustvari gomila na nekoliko manjih računa.

TANKERSKA PLOVIDBA D.D./REDOVNA TNPL-R-A

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB)
Stanje

[%]
Vrsta računa
1.
SILBA PARTICIPATIONS B.V. (14473963654)
519.104
82,87
Osnovni račun
2.
PBZ D.D. (02535697732)
8.259
1,32
Skrb. račun
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371)
5.155
0,82
Skrb. račun
4.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
2.694
0,43
Skrb. račun
5.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
2.200
0,35
Skrb. račun
6.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
2.029
0,32
Skrb. račun
7.
MUSTAĆ IVE (45386604299)
1.996
0,32
Osnovni račun
8.
ČIČMIR-VESTIĆ IVICA (62102053855)
1.988
0,32
Osnovni račun
9.
KRAGIĆ PETAR (83988335976)
1.985
0,32
Osnovni račun
10.
MILIN LENKO (82619155843)
1.974
0,32
Osnovni račun

Ukupno:

547.384

87,39

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kolega golubov….ako netko zna kako stvari stoje i prodaje sa skrbničkog(koji vidi slučaja nije njegov) istu tu količinu če skupljati na dva tri skrbnička različite banke(koji su “možda”[emo_smijesak] osobni od dotičnog),te tu prodanu količinu kupljenu sa skrbničkih samo prebacit na drugi skrbnički(istog vlasnika u top 10),kao i zaradu od tog “drugog skrbničkog”….ako me razumijete naravno…što je po neni super a a ko iti malo netko prati znati će o kojim računima pričam ispod top iste količine kupljene[emo_smijesak]…Sapienti sat…
Ima tu prostora za svakakve radnje…ovo je burza….sve da se zaradi lova iizbije ove labilne…tako je uvik bilo…

e sad na tnpl….
Nije mi namjera drukati te ako oni koji ovakve stvari smatraju drukanjem neka me odmah stave na ignore…[emo_palacg]

U tnpl konkretno AZ omf koji je treći vasnik koji je ulazio po 3000-4000 ako se ne varam(molim da me netko demantira ako je podatak netočan[emo_smijesak])bi smio ponovo kupovati tek oko 500 kn kada bi macp prešao 300 000 mil kn, a danas toliko vrijede 2-tri broda iz flote i to ona najlošija i najstarija …ostali su svi novi…..

Netko (trenutno kupi vrhnje)kupi vrhnje,pa sad ono za kuhanje ili ono Kiselo vi….savtko neka za sebe procijeni…ja već jesam[emo_smijesak]
Dovoljno je ulužiti malo u znanje i uzeti digitron da sami satko za sebe napravi računicu za sebe uloži,ne uloži,izgui ili dobije novce..

Strpljivo i pametno isplatit će se..
ps.zaista nije nagovor na ništa nego samo moje subjektivno mišljen je…

A BALVANA!!! :) :) :)

To što je AZ nekad davno uzeo onaj paket(znamo od koga)možeš objesiti mačku o rep.
Znamo zašto je to kupovao.[emo_smijesak][emo_smijesak]
Briga njih za TNPL.

"Only dead fish swim with the stream"


To što je AZ nekad davno uzeo onaj paket(znamo od koga)možeš objesiti mačku o rep.
Znamo zašto je to kupovao.[emo_smijesak][emo_smijesak]
Briga njih za TNPL.

ok…je stari u pravu si…[emo_plazi]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close