TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zašto nažalost…
pa popapan je brzinom munje..[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

ja kad se javim ispada da drukam….ali ovo je sad već postalo zanimljivo za gledati…
I danas kupio malo tnpl…
Čisto da ivana ne skupi koliko je planirala..
Pozdrav od “spamera”

A BALVANA!!! :) :) :)

Gosn ber
Iako imam tnpl po 390…prosjek…
Nije lijepo biti u dionici koja je nelikvidna i još ktome ti broj 2 stopa cijenu…
Vidlo se kako neće dat da se cijena digne…
Vidio sam to na ingri …i još par dionica…tako da pametno

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

pa zašto onda ne prodate kad nije lijepo biti u dionici koja je nelikvidna,štopaje se itd..
A što je najsmješnije kako i sami kažete da imate tnpl….Ili ste već prodali?

A BALVANA!!! :) :) :)

Vjerojatno imam znatno više od tebe
..
I sigurno bolji prosjek
Al kad je na Ingri clan uprave krenuo prodavat…
Baci oko i vidi di je završila..
Iako znam da znaš
:).

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Nebi bilo loše malo se prizemljiti, čim krene korekcija na ATPL a danas je iskrcaj krenuo znate da će se i TNPL vratit na startne pozicije, zato manje drukanja….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Baltic Dirty Tanker Index [BDTI]

Mar 13, 2013

661.00

Mar 12, 2013

661.00

Mar 11, 2013

666.00

Mar 08, 2013

674.00

Mar 07, 2013

681.00

Mar 06, 2013

686.00

Mar 05, 2013

690.00

Mar 04, 2013

696.00

Mar 01, 2013

700.00

idući tjedan će bit bolje...


Nebi bilo loše malo se prizemljiti, čim krene korekcija na ATPL a danas je iskrcaj krenuo znate da će se i TNPL vratit na startne pozicije, zato manje drukanja….

Kolega opet pogrešno!
Ovaj je smiješan, misli nekog zastrašiti sa 40kom da se pojave veći nalozi na prodaji. NEMA TOGA! Idemo do 700kn, a vi samo čekajte. [emo_smijeh]

pa ide to na 700 i na 1500 samo navedi u kojem vremenskom razdoblju. Nažalost tnpl uvijek zadnja reagira kad je rast u pitanju.

idući tjedan će bit bolje...

Mislim da svi koji uzimaju 5-10% na tnpl da je i bolje da iziđu vani.
Čak sam pred kraj dokupio, a ako je tko pratio kupnju i prodaju danas i zadbnja dva tri dana, mogao je vidjeti kako se konstantno lagano skuplja a još koliko kaskamo za drugim brodarima.

tnpl jedina pala danas od lađara….pa neka je…samo strpljivo…sve ćemo mi ovo naplatiti jako dobro….
Poz svima a i njima…
Ps. Caccone ne interesira me koliko tko komada ima i koliki mu je prosijek,smanji malo doživljaj

A BALVANA!!! :) :) :)

Samo usporediti flotu ,starost brodova,keš na računu i jasno je kao dan tko može najbolje prebroditi krizu i najniže vozarine.Koje su već iza nas.
Because i belive in tnpl.

New Report

Close