TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da se broj dva istovaruje …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

je istovaruje 19 kom..:) .a i da je njegovih 500 kom i kusur bilo ovo na asku kako znaš tko ih je kupio…ja jesam..a možda su upravo oni…
Samo drugi račun…
Gledati ispod top 10 zanimljivije je….

A BALVANA!!! :) :) :)

– lijepo je vidjeti kako još ima investitora koji su spremni platiti više od 100 kuna za ovu dionicu.
– zato takve treba nagraditi dok su još puni elana.
– ja poznajem nekolicinu optimista (gospon Lopina, Splićo…),
– uglavnom su to investitori u velikim financijskim poteškoćama.

– p.s. (kopirala sam post s teme HDEL, super je napisan, a ja sam ga samo malo doradila).

– I love this game.
Pozdrav !


– lijepo je vidjeti kako još ima investitora koji su spremni platiti više od 100 kuna za ovu dionicu.
– zato takve treba nagraditi dok su još puni elana.
– ja poznajem nekolicinu optimista (gospon Lopina, Splićo…),
– uglavnom su to investitori u velikim financijskim poteškoćama.

– p.s. (kopirala sam post s teme HDEL, super je napisan, a ja sam ga samo malo doradila).

– I love this game.
Pozdrav !

Osim sto tebi drage osobe (Lopina i Splico) posjeduju ovu dionicu ima li jos neki dobar razlog zbog kojeg bi cijena trebala ici na 100Kn?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



– lijepo je vidjeti kako još ima investitora koji su spremni platiti više od 100 kuna za ovu dionicu.
– zato takve treba nagraditi dok su još puni elana.
– ja poznajem nekolicinu optimista (gospon Lopina, Splićo…),
– uglavnom su to investitori u velikim financijskim poteškoćama.

– p.s. (kopirala sam post s teme HDEL, super je napisan, a ja sam ga samo malo doradila).

– I love this game.
Pozdrav !

Osim sto tebi drage osobe (Lopina i Splico) posjeduju ovu dionicu ima li jos neki dobar razlog zbog kojeg bi cijena trebala ici na 100Kn?

[/quote]

Ima razloga da dođe na 100 jer bi mi to omogućilo da udeseterostrućim imovinu kada dionica dođe na 1000.

U TNPL će za strpljive biti i meda i mlijeka!


– lijepo je vidjeti kako još ima investitora koji su spremni platiti više od 100 kuna za ovu dionicu.
– zato takve treba nagraditi dok su još puni elana.
– ja poznajem nekolicinu optimista (gospon Lopina, Splićo…),
– uglavnom su to investitori u velikim financijskim poteškoćama.

– p.s. (kopirala sam post s teme HDEL, super je napisan, a ja sam ga samo malo doradila).

– I love this game.
Pozdrav !

eni sada nije sve baš sasvim jasno.Vi ste kupovali nakon pada sa 7000 kn na 1300 i govorili kako je to izvrsna kupnja( g. prognozer tako kaže),a sada ne vrijedi 100 kn.
Jeli ja to dobro vidim? Ili mi zaista trebaju debele leće.

Ovakvo plitko navlačenje i drukanje zaista ne priliči osobi koja je već dugi niz godina na forumu,osim toga gotovo sam siguran da ste na bidu,jer sve ono što ste pisali prije o tnpl mi daje za pravo da je to uistinu tako.

Ne brini Pacino….to se ona grize što nije kupila onih 550 kom po 375 pa bi sad malo opet…
Ja ću joj dignut cijenu…nema šanse da kupi toliku količinu do 650-700 kn..
lp[emo_smijesak]

citirah poruku koju sam dobio od jednog imaoca tnpl.
Srdačan Pozdrav

Kolega Pacino vidim da me spominjete….
Nemojte se zamarati sa ivanom 7…
Ona uvik zarađuje….čak i kad pada….

A BALVANA!!! :) :) :)

Polako al sigurno idemo preko 400
a dok neki “hunteri” skuze bit ce kasno…
Lp
Ps.ATPL i danas + 5%
ufffkad krenemo nadoknadjivat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nažalost sam bio u pravu za istovar broja 2 … to je njegov bio onaj golemko na 375
imam tnpl

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close