TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto je Vas dva je li ovo rugao se lonac loncu? Nego mudrijasi tko ce prihvatit okladu.BearG kazes ne volis oklade i dojdes na ZSE najvecu kladionu na svijetu gdje nista nije onako kako izgleda i gdje je jaca obmana nego u Copperfielda.
Ovdje ni FI nisu onakvi kakvi izgledaju i niko za to ne odgovara.Ali ako si izucio brodare na ATPL steta bi bila da ne utvrdis gradivo na TNPL.
@moderatori
Sto Vam je zasmetao post ovakvog tona???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Over & Out….Moje vrijeme je dragocijeno za razliku od vašeg..

Srdačan Pozdrav

A BALVANA!!! :) :) :)

fala bogu bida ima … a i višegodišnji gap na koji nas je upozoravao g. prognozer ja zatvoren … ko misli da treba nek udri

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


fala bogu bida ima … a i višegodišnji gap na koji nas je upozoravao g. prognozer ja zatvoren … ko misli da treba nek udri

Da, GAP je sad zatvoren! ISTINA!
Meni osobno je ovo jako jako jeftino pa kupujem!
Uostalom ako je valjalo IVKI na 1300kn i meni je dobro na 365-375kn. [emo_smijesak]


fala bogu bida ima … a i višegodišnji gap na koji nas je upozoravao g. prognozer ja zatvoren … ko misli da treba nek udri

kud ćete u ovo? dobro je netko napisao, ovdje je lako ući, ali bez minusa je jako teško izaći [emo_palacd]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Malo se piše koliko je pala knjigovodstvena vrijednost, nije ovo više tako povoljna razina za ulaz.

P/S 0,33 4/12
P/E -0,45 4/12
BVPS 1.718,47 4/12
K. tekuće likv. 1,35 4/12
Novac/share 540,43 4/12

Evo pa neka svatko odluči za sebe.

http://www.mojedionice.com/dionica/TNPL-R-A

Trži se na 0,22 booka. Nominalna 600 kn
Isto kao i svi drugi brodari.

Atpl P/B 0,23 4/12
Jdpl P/B 0,16 4/12
Ulpl P/B 0,22 4/12

Book kolega ništa ne znači kao pokazatelj jer recimo da je atlanska napravila i prikazala u izvješću što i tnpl bila bi na 0,45-0,50 booka…
A tnpl je i nakon ovog na 0,22..
[emo_beztona]

A BALVANA!!! :) :) :)

I da , nemam još dionice tnpl što neznači da ih neću imati kad procijenim da je vrijeme za ulaz.

@frankie
smanji malo doživljaje…ne palim se na guranje pogotovo od…….

Srdačan pozdrav

A BALVANA!!! :) :) :)

http://www.lloydslistintelligence.com/llint/tankers/baltic-index.htm;jsessionid=CBA831BFF8748D23663B00FEEF983050

Tankeri su budućnost.Jedan Maersk se povlači iz kontenjerskog biznisa..i prebacuju se na tankere…Mislim da to dovoljno…

A BALVANA!!! :) :) :)


I da , nemam još dionice tnpl

to pričaj nekom drugom, ne bi ovdje nogama i rukama branio TNPL da nisi zaglibio unutra

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close