TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma super…kopno je zakon..
Živija…

A BALVANA!!! :) :) :)

TNPL dugoročno jedan od boljih pickova, stanje casha po dionici impresionira i kaže da je brutalno podcijenjena.
Gubitak koji je prikazan je posljedica revalorizacije cijene brodovlja.
Što se tiče Tankeraša, osobno mislim da nijedan ne posluje u minusu.
Dapače na nuli su i oporavak po meni slijedi za 3-4 mjeseca gdje bi cijena mogla u trenu do 1000kn.
P.S. Autor posjeduje dionice TNPL-R-A i planira kupovati još, ali ovo nije nagovor na kupnju ni prodaju.

Imam tnpl
prosjek 390
mogu uzet barem jos toliko al cekam
slazem se da je trenutno TNPL najbolji pick
jednini problem je uprava koja sa svojim jatacima drzi sve uzde
tako da moze sto oce s firmom…
nebi se cudio da je spuste na 300 i onda naprave istiskivanje dionicara…
eto to je lose u svemu…
Ko ce znat…
kupi – prodaj…***obrisano***

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

mislim da im puno previše fali da bi mogli napraviti istiskivanje

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

eno ti 555 komada na 375.Ima bit da AZ OMF izlazi. Tako su predvidljivi hahahha.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


eno ti 555 komada na 375.Ima bit da AZ OMF izlazi. Tako su predvidljivi hahahha.

Pa ako se hoće iskrcat može na 350…[emo_namigusa]

A BALVANA!!! :) :) :)

A kakva je ovo navlakusa.Kao na 350 skriveni 50 komada(ko fol ima 500 komada,a kladim se da je ovo ovaj isti sto prodaje stao na kupnju na 350 sa 50 i kojim komadom ne bi bli ga entuzijasti pocokali na 375 na prodaji.

@caccone

Ma kakav squezee.Nema ode nista od toga mada mislim da bi svima odgovaralo da se to dogodi.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Znači ipak imate iskustva u mešetarenju i trejdanju kad tako govorite,a u gore navedenom vašem postu [emo_smijesak] ste rekli da to ne radite…
Ne brinite se vi za mene..

A BALVANA!!! :) :) :)

ps

pa ako nije navlakuša a prodavač je kao ozbiljan što ne proda…
Što je na kraju navlakuša?[emo_smijesak]
Ovaj na bidu ili ovaj na asku?

A BALVANA!!! :) :) :)



eno ti 555 komada na 375.Ima bit da AZ OMF izlazi. Tako su predvidljivi hahahha.

Pa ako se hoće iskrcat može na 350…[emo_namigusa]
[/quote]
AZ mora izaći jer dokupljuje Dalekovod! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
Još malo i bit će njegov kompletni Dalekovod.
Najbolji primjer pogrešnog ulaganja na burzi.


I da, postat ću dioničar TNPL.

Izgubio si dobru lovu na ATPL, zar sad želiš i na TNLP?

@perjesus

ma nisam …ne brini…sad mi je knzm u fokusu…e tu će se zaradit….[emo_smijeh]

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close