TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolega , TNPL nije rasla kad su rasli ostali svjetski Tankeraši , kao Frontline s 18 usd na 35 USD , sada je Frontline 26 USD, a TNPL još uvijek 1300 kao kad je Fro bio 18 USD.
U međuvremenu TNPL je dobila nove brodove ui poslovala s dobiti.

Ajte drugdje pisat gluposti.

Na početku sam vam htio zahvaliti jer sam uistinu samo pitao, nisam u ovoj dionici (iako sam bio) pa je ne pratim toliko koliko vi no na kraju moram samo konstatirati da vam na žalost nedostaje bilo kakve opće kulture te je zbog ljudi kao što ste vi ovaj forum sve više nesnosno mjesto.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Evo vam graf najvećeg svjetskog tankeraša, da još ne bi rekli da govorim neistinu

http://finance.yahoo.com/echarts?s=FRO+Interactive#chart2:symbol=fro;range=2y;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

Još da naučite kako se BDTI korigira svakog 1.1. u godini di bi vam bio kraj.

Nikad mi nije palo na pamet da ikoga optužim za iznošenje neistine. Hvala na info. Usput nisam mislio niti drukat negativno niti za ATPL kao što je bilo prije insinuirano (dapače mislim da ATPL nema pojma što se tiče diverzifikacije svog poslovanja – kakav crni aviopromet i kakav IT razvoj)

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Ako krenu vozarine gore,mislim da bi mogli natrag na 1600kn,tamo je nekako najduže i boravila ova dionica prije ovog zadnjeg pada, sve se je pomaklo,pomalo krenulo,vrijeme je i za brodare???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

prošla baba sa kolačima…nema više po 1300kn [thumbsup]

Morati će kupci malo dignut ljestvicu!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Evo mene opet nakon duuuugo vremena…

Toliko je bilo prilike za ukrcaj u TNPL na 1300 da sam se ukrcao samo u TNPL i ATPL, a za moj dragi JDPL ovaj put nije ostalo novaca – ipak mi se cini da bi se ulaganje u TNPL ovaj put moglo i vise isplatiti.

Opet korak nazad,danas kad sam očekivo da čemo preči 1400kn.
možda sutra , BDTI se oporavlja 691.00 +2.22%

idući tjedan će bit bolje...

Najveću pogrešku oko ove dionice -napravila je UPRAVA kad je podijelila dobit u vidu dionica TNPL- samo
privilegiranim imateljima…
Dakle, tko šiša male i velike investitore oko ulaganja u njihovu dionicu…
Nakon dugo , predugo čekanja…ja sam je uvalila neki dan – drugima na razmatranje…
Jalova dionica, bez dividende za stvarne ZSE ulagače..i sa uskim krugom stvarne koristi…nelikvidna do bola..
Mogu imat rezultate, mogu se slikati kraj drugih grafikona , uspoređivati se sa svjetskim brodarskim
velesilama…. to je ipak, firma….gdje znamo – kako razmišljaju …i kako daleko gledaju
dobrobit drugih!…zato, što dalje od nje!

Pa sad je podignite, nema veze..ja sam već nadoknadila taj rast na drugim dionicama….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Je to je živa istina. Teško se ovdje i iskrcati. sa 50kom si na čudu za izaći. i najtromija je od svih brodara. možda se što promjeni ako sad opet ne uvale dionice ovima u upravi pa opet krene istresanje.
Što će se vjerovatno i dogoditi, tako da njih nije niti najmanja briga za male dioničare,jer njima cjena dionice na burzi ne prestavlja ništa.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Jedino što je kolegica Miami prodala – to je ap signal 🙂


Jedino što je kolegica Miami prodala – to je ap signal 🙂

HAHA, Ja se nadam,jer ova dionica mi polako pada na dno liste, umire..nema pulsa.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kolegica Miami, je već uložila u druge dionice koje idu jako ap….. [thumbsup]

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close