TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E to je reć izvješće [cool]

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

E stvarno je bilo teško gledati ovih mjeseci ovu dionicu u portfelju, ali se itekako isplatilo! Odlično izvješće, u pola godine dobit već 100Kn po dionici, duplo jača od ATPL, a naznake su da će se tankerski indexi uskoro duplati zbog nagle potražnje, a i prihod će rasti zbog 3+2 novogradnje!
Dobitnik dana, možda i slijedećeg tjedna, a predviđam i povratak na 2K čim postane likvidnija.

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Promjene u od 16.7. pa do petka 30.7.

2. PBZ D.D. 9.572 1,53% – 3

4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.105 0,34% – 37

Pod brojem 2.jest PBZ invest/OIF/ a pod brojem 4. zb invest /OIF/ te je tendencija prodaje zb invest već duže vrijeme tj. krate poziciju.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31854
Tankerska plovidba d.d. prijavljuje stjecanje 3480 komada vlastitih dionica koje čine 0,5555 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog stjecanja Tankerska plovidba d.d. posjeduje 3480 komada vlastitih dionica koje čine 0,5555 % temeljnog kapitala.

Možda je kupnja vlastitih dionica Tankerske plovidbe obavljena od ovih gore navedenih…

Štednja je mudrost trošenja.

Odličan rast zadnjih par dana sa minimalnim prometom…
Manje je više!

Ne budi nula od čovjeka. Budi sedam nula!

Netko si je baš jako htio tu jednu dionicu… [rolleyes]

Kako da na ovoj burzi i nešto kupiš?
Po par tisuća kuna skupljati, inače za veći iznos previše digneš cijenu.
A bome ne možeš više niti prodati za značjniji iznos, jer si odmah spustio cijenu drastično.

A bome jadnim fondovima je pogotovo teško. Zadnjih mjeseci niti ne rade transakcije preko burze, nego sve dogovaraju van institucije-burze.

Hoćeš- nećeš ovdje ne ide bez dogovorne ekonomije. Nismo mi za drugo. Takve su glave ne možeš to mijenjati.


Kako da na ovoj burzi i nešto kupiš?
Po par tisuća kuna skupljati, inače za veći iznos previše digneš cijenu.
A bome ne možeš više niti prodati za značjniji iznos, jer si odmah spustio cijenu drastično.

A bome jadnim fondovima je pogotovo teško. Zadnjih mjeseci niti ne rade transakcije preko burze, nego sve dogovaraju van institucije-burze.

Hoćeš- nećeš ovdje ne ide bez dogovorne ekonomije. Nismo mi za drugo. Takve su glave ne možeš to mijenjati.


Koja je ovo analiza!!!!!!
Ma ne lupetajte…naprave SPRED tj. razliku između kupovne i prodajene veliku..zato da ako češ kupiti nemožeš puno na niskim cijenama, a ako češ prodati moraš je dati za bagatelu…
Rezime blokiraju Vam novce dok to njima odgovara….UKLJUČITE GLAVU…ovdje če NAJSPTRPLJIVIJIJI JEDINI ZARADITI!!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Lijepo bi zamolio da mi neko kaže, ako zna naravno, da li će biti i kolika će biti dividenda ove godine ako je bude. Hvala!

[color=blue][/color]vizionar


Lijepo bi zamolio da mi neko kaže, ako zna naravno, da li će biti i kolika će biti dividenda ove godine ako je bude. Hvala!

Dividenda je uvijek simbolična na TNPL,a ove godine če biti NULA kn!
Pročitaj na zse.hr link, a vidi prihod i podijeli s brojem dionica pa češ shvatiti i zašto..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31571

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Lijepo bi zamolio da mi neko kaže, ako zna naravno, da li će biti i kolika će biti dividenda ove godine ako je bude. Hvala!

Dividenda je uvijek simbolična na TNPL,a ove godine če biti NULA kn!
Pročitaj na zse.hr link, a vidi prihod i podijeli s brojem dionica pa češ shvatiti i zašto..

http://www.zse.hr/default.aspx?id=31571
[/quote]
Prošle godine je zarada bila puno manja pa je bila dividenda. Bit će i ove godine samo ne znam koliko! Kažu da je najvjerojatnije da će biti 50kn ali nije ništa sigurno prije skupštine!

[color=blue][/color]vizionar

Kornati 80.000 29.08.2010. North Sea UKC WS 115 30.000 USD/day [cool]

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

New Report

Close