TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da će biti plus 10-20 mil kuna, tako je moja procjena.

iskemijat će neki mini plus i to je to … pogledajte ulpl kakav izvještaj je izbacila pa pada … jbg brodari se prodaju da bi se ulazilo u građevince i tu nema pomoći … jedino što godi je to da cijena ne vrluda previše i da ispod cca 1400 ne bi trebala ni teoretski (osim ak paktor malo pogura u neki jaaako crveni dan)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

nema više paktora, valjda mu je ovo prejeftino…a erste neda vise od 1550kn,ko će popustit vidit ćemo…

idući tjedan će bit bolje...

Moje razmisljanje: Na ljeto prodati Ht i kupiti stan u Zagrebu ili TNPL-R-A.


Cekam za 3 godine da bude 10000 [cool]

-Prije 2015 teško, ali opet ti je to više od +300% na tvoj (i moj) ulaz. [pray]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Ha ha. Ja sam spreman potpisat za 10k u 2015.
Milionček u torbu i nitko sretniji.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ha ha. Ja sam spreman potpisat za 10k u 2015.
Milionček u torbu i nitko sretniji.


He, he, ima nas više. Kad tad če cijene opet u nebo kao i 2007, plafoni će biti rušeni. Sad samo treba izdržati sve ove krize, valjda neče svijet propasti :). Sjetite se samo atpl, po 50 kuna se tržila, a nitko ju nije htio, tamo negdje na početku ovog stoljeća, u 2007 je bila na kolko ono 35xx ili još i više, računajte kolko je to u %. Ja bi da se tnpl trži još jeftinije. Kome nije sila a ima stalan priljev koji mu nije potreban za zivot može se zaista okoristiti. Ne mislim samo na tnpl, ima još dionica gdje će se postoci rasta mjeriti u xxx a tko zna možda i u xxxx :).

Teško će se ponoviti 2007. Mislim da se u povijesti dotad još nije dogodilo da je potražnja za brodskim teretom toliko premašila ponudu, a sve zbog nagle i nečekivane potražnje Kine.
Imam dionice tnpl.


Teško će se ponoviti 2007. Mislim da se u povijesti dotad još nije dogodilo da je potražnja za brodskim teretom toliko premašila ponudu, a sve zbog nagle i nečekivane potražnje Kine.
Imam dionice tnpl.

slazem se, al nek se vozarine donekle oporave, a flota ce se udvostruciti u odnosu na 2007, tako da postoji opet mogučnost probijanja novih vrhova na iznad 8000kn

idući tjedan će bit bolje...

Pisao sam kad je rastao pa da kažem da sad i dalje pada. Bdti 917.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Pisao sam kad je rastao pa da kažem da sad i dalje pada. Bdti 917.

a legende [cool] al bar si dosljedan [thumbsup]

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.


Teško će se ponoviti 2007. Mislim da se u povijesti dotad još nije dogodilo da je potražnja za brodskim teretom toliko premašila ponudu, a sve zbog nagle i nečekivane potražnje Kine.
Imam dionice tnpl.

-Nikad ne reci nikad, a ploviti se mora.

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close