TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nek me netko ispravi ako sam pogriješio al BDTI je na 1024
To je rast od nevjerovatnih +25%

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Pozdrav svima!

Evo me novi na ovom forumu, za koji moram priznat jedini se i isplati čitat…

Novi sam vlasnik dionice tankerske, za koju smatram da ima tendenciju najvećeg rasta!
A i dobit bi mogla ove godine mogla biti iznenađujuća..
[thumbsup]

mfabija


Pozdrav svima!

Evo me novi na ovom forumu, za koji moram priznat jedini se i isplati čitat…

Novi sam vlasnik dionice tankerske, za koju smatram da ima tendenciju najvećeg rasta!
A i dobit bi mogla ove godine mogla biti iznenađujuća..
[thumbsup]


nadasve simpaticni gospodine mfabija
u ime citave kako forumaske zajednice tako i dionicara tnpl zelim Vam dobrodoslicu na forum i svu srecu financijskog svijeta
pofuk


Nek me netko ispravi ako sam pogriješio al BDTI je na 1024
To je rast od nevjerovatnih +25%

Nažalost to u ovom slučaju ne znači ništa. Svakog 1.1. u godini, indeks se korigira obzirom na prosječnu cijenu bunkera od prošle godine. Tako sam morao objašnjavati prošle godine da nije pao 30%.

No i dalje stoji da je narastao zadnjih mjeseci s 4xx na 8xx

Ma ok žmrkli, al sve što se zeleni ugodno je za oko. A rast brodara u amera jučer bila je veća od 5%.
Znam da naša burza ne reagira na svijetske trendove al vidjet ćemo.
Mislim da bi opet neki strani investitor mogao uletit i pokupit maslo.

A tnpl da u ovoj godini porine sve te brodove i zadrži poslovanje u plusu. S tom flotom bez pretjerivanja, uz oporavak vozarina računam da je u 2-3 godine moguć i rast do novih vrhova. 8000-10000kn.
A tada bi i dividenda ove dionice mogla izgledati odlično…

A nadam se da će se i likvidnost popraviti…

mfabija…
Vidim da ti je pofuk poželio dobrodoslicu. To ti je na ovom forumu koda te primio predsjednik države.
Sretno.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Opet se ponavlja. Povlaće se nalozi sa prodaje. Neznam zašto ih uopće držite tu ako nemate namjeru prodati… Pustite cijeni nek raste,treba da smo realno već na 1700-1800.

idući tjedan će bit bolje...

E moj Mrzli… uvijek ista prica svake godine… bas sam pogledao nase postove od prije 2 godine gdje smo raspravljali na nekoj razini o tankerima… a sad opet zasto index 25% gore… o jeb…

OO kolega Styx – dobrodošao nazad. Kakva su predviđanja za 2010 ?

ma zabadava predviđanja…. obojica smo svjesni da bez obzira na dobre stvari koje su se dešavale u 2008, pa i u 2009. za TNPL (u usporedbi s drugim brodarima) jedan igrač može napraviti s 6000 dionica kaj god hoće (neznam da li saznao tko je stajao iza tog igrača radilo se o ZABA skrbničkom), a napravio je to da smo sad gdje jesmo… ne kažem da ne bi pali… ali samo zbog tog jednog igrača smo pali više nego što smo trebali
tako da zabadava bilo koje prognoze

eh, dok ostali brodari na burzi zamalo probijaju blokadu, naša cijena je jednaka jučerašnjoj završnoj… nema što.

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

neka, neka nemaju svi još koliko bi htjeli … pozz kolegama imaocima nakon dugo vremena

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Huh Frontline probio 30 USD napokon, e sad, valdja je došlo vrijeme za rast … [huh]

New Report

Close