TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega hummel, moguč je i scenario iz filma 2012 – ali vaš scenario po meni, znog određenih okolnosti je jako malo vjerojatan.


I dalje P/E najveći od svih brodara,… prevelik…45 čak…
Graf iz prošlosti pokazuje GAP na 300kn… Svašta je moguće!

Splite hehe [lol]

Ovaj graf si izronio samo tako [lol]
Ja inače dosta pratim teh.ana, al da se ovako gleda graf još nevidjeh..
Smanjio sam rizik na TNPL prije ovog potonuča, (i sam glavninu iskrca)
Volio bih da padne ispod 900 kn da dokupim, al na 300 ta ti je za 5 [lol] [thumbsup]

Al ipak sjedi evo ti 1!

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Jel ovo diglo dionicu TNPL +3,64%

Broj Vrijeme Cijena Količina Ukupno

714 11:33:35 1.500,00 1 1.500,00

Poslje 15 minuta netko kupio još 2 znači ukupno 3*1500 promet 4500kn [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....



Pogledaj BRAČKI

KUPNJE (8) – TNPL-R-A PRODAJE (948) – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – SVE


-Onda, jesi li uspio sve prodati?
[/quote]
Ovo je ostalo bez odgovora.
Zašto ?

(P)ostao san dugoročni dokupljivač


I dalje P/E najveći od svih brodara,… prevelik…45 čak…
Graf iz prošlosti pokazuje GAP na 300kn… Svašta je moguće!

Mislim sta da ti kazem na ovo…

Moguce je da se mjesec i zemlja sudare

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Moguce je da se mjesec i zemlja sudare

I ne samo da je moguće, već i vrlo vjerojatno, ali mi to sigurno nećemo doživjeti. [lol] [lol] [lol]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač




Pogledaj BRAČKI

KUPNJE (8) – TNPL-R-A PRODAJE (948) – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – SVE


-Onda, jesi li uspio sve prodati?
[/quote]
Ovo je ostalo bez odgovora.
Zašto ?
[/quote]
Ne mogu kada nema dovoljno na kupnji , stavi bar 52 kom na bar 1400 pa ču ti poslje reči..:o)

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....





Pogledaj BRAČKI

KUPNJE (8) – TNPL-R-A PRODAJE (948) – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – SVE


-Onda, jesi li uspio sve prodati?
[/quote]
Ovo je ostalo bez odgovora.
Zašto ?
[/quote]
Ne mogu kada nema dovoljno na kupnji , stavi bar 52 kom na bar 1400 pa ču ti poslje reči..:o)
[/quote]
-Evo prilike, imaš ih 77 od 1410,03-1465,00.
-Što se čeka ?
-Ajmo, iskrcaj se kad se praviš mangup.
-Ma nije vrag, da su ti sada zadrhtali prsti?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Mozda su mu zadrhtali prsti. Al nisu trebali. Jer evo i danas se pokazalo,svi se brodari oporavili. Tnpl opet najmanje.

idući tjedan će bit bolje...

Na ovoj dionici najviše sam u minusu od cijelog mog portfelja, a s druge strane ova dionica me najmanje brine, osijećam da ću dugoročno na njoj najviše zaraditi, ovih dana sam malo dokupljivo (jučer i danas i to udarajuć po asku čisto iz psiholoških razloga, nek se vidi da nas ima…)

Danas u Novom Listu ima članak o TNPL i LPLH.Mustać kaže da očekuje pozitivnu nulu ili gubitak do najviše milijun$,što je puno manje od predviđenih 10 milijuna.
Vozarina od 25 tisuća dnevno za Aframax tankere-prag rentabilnosti,sad se na tržištu ostvaruje upola manje vozarine,očekuje se opravak u drugoj polovici 2010.
Suhi i rasuti teret već sad ima zadovoljavajuću vozarinu.

"Only dead fish swim with the stream"

To su stari podaci, u 12 mjesecu ( vjerojatno je intervju starijeg datuma), u 12 mjesecu su vozarine oko 30000-35000 USD, i idu dalje gore.

Evo konačno dokaza:

OLIB 80 000 01.01.2010 CEYHAN MED WS 110 PDI
DUGI OTOK 80 000 02.01.2010 ESSIDER SAVONA WS 110 ERG

Nece biti minusa.

New Report

Close