TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pogledaj BRAČKI

KUPNJE (8) – TNPL-R-A PRODAJE (948) – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – TNPL-R-A TRANSAKCIJE – SVE


-Onda, jesi li uspio sve prodati?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont


ima.
ipak, pitanje je pouzdanosti, koja je manja i TF, bolje gledati za duze vremensko razdoblje.

Mig, 100tka od mene. [cool]



Kolega, prvo cu ti cestitati na ‘normalnom’ odgovoru jer ih je nazalost ovdje premalo.
Ja znam tocno sta pricas, i sve OK ! Ne pada mi napamet pucati po FA.
Jedino sto zelim svima reci moje misljenje, kako FA nece djelovati jos barem 2 godine…mislim da FA cekaju teška vremena, dok ce tehničari JAKO profitirati.
To je naravno misljenje jer ja tako gledam i analiziram 100godišnji graf Amera.

Pozdrav i puno srece u trgovanju !!




Kolega, prvo cu ti cestitati na ‘normalnom’ odgovoru jer ih je nazalost ovdje premalo.
Ja znam tocno sta pricas, i sve OK ! Ne pada mi napamet pucati po FA.
Jedino sto zelim svima reci moje misljenje, kako FA nece djelovati jos barem 2 godine…mislim da FA cekaju teška vremena, dok ce tehničari JAKO profitirati.
To je naravno misljenje jer ja tako gledam i analiziram 100godišnji graf Amera.

Pozdrav i puno srece u trgovanju !!
[/quote]

-Kolega, za TA treba iznimno puno znanja, a sreće još i više [thumbsup].
-Ja znanja nemam, a sreću ne izazivam, prema tome šutim, trpim i dokupim kad uzmognem, a vama želim isto ono što želim i samom sebi.
-Životnu sreću.
[thumbsup]
Btw, ni ja nisam bez mana, i ja se volim kockati, na manje iznose (mali dio portfelja) i to sa dionicama sa velikim prometima, i velikom volatilnošću.Naravno, pošto sam relativni "ziheraš", prodajem tek kad sam u zelenom.Jednom sam prodao i sa svjesnim gubitkom, i nikad više.
-Zamolio bih Vas, ako je moguće, da smanjite apostrofiranje na TA u slučaju TNPL, jer na njoj je važniji utjecaj FA, i možebitno preveliko trgovanje na osnovu TA, može neke neiskusne vlasnike papira TNPL dovesti u nezgodnu situaciju, a time i vas koji tome pridajete veću važnost od FA i sugerirate trgovanje na osnovu TA.
-nhf, pozdrav sa Brača

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Jelicu – ma naravno, ali sta da radim – radno vrijeme trosim na vlastitu firmu, koja , fala bogu dobro radi, ono slobodnog vremena trosim da potrosim nesto para, a hartije – nek stoje. Slazem se da vrijeme koje sam bio utrosio na analizu buduceg poslavanja, iako sam sve dobro predvidio, cijena dionice je isla suprotno [angry]

Vrhbracki – odakle s Brača?


Zmrklic kako ti vidiš da će se zaustavit ovo potonuće? Naloga na kupnji nema. Još malo bit će 1atpl- 1tnpl


-Taj film se nikad nije snimio, prema tome, ne možemo ga niti gledati. [yawn]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



Zmrklic kako ti vidiš da će se zaustavit ovo potonuće? Naloga na kupnji nema. Još malo bit će 1atpl- 1tnpl


-Taj film se nikad nije snimio, prema tome, ne možemo ga niti gledati. [yawn]
[/quote]

Snima se….

@stevica

-Zbog novonastale situacije u sektorima: BPI i BDTI, Uprava producentske kuće je odustala od najavljenog snimanja,i scenario se stavlja u ladicu za neku drugu priliku. [lol] [lol] [lol]

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont



@stevica

-Zbog novonastale situacije u sektorima: BPI i BDTI, Uprava producentske kuće je odustala od najavljenog snimanja,i scenario se stavlja u ladicu za neku drugu priliku. [lol] [lol] [lol]

Odma iza NG….

@stevica

-Ah, stevice, stevice, samo su nam još i nostradamusi falili.
-Hoćeš li se "posuti pepelom", ako se to ne dogodi , ili ćeš jednostavno "nestati u magli" bez doviđenja ?

Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont

Kupnja se lako pojavi ili nestane – što će biti točno ne znam, ja držim.

New Report

Close