TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNPL (Tankerska plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo za sve Tnpl-ovce.
Pošto pecam sa G Mustacem na Istu,mogu samo rec ..predivan covjek,al sve jedno se ne bi usudio zaigrat sa njim u poslu.
Nit bi ikad ikom preporucio TNPL,osobno sam imao i prodao,nesto sitno zaradio i to je to.

Cilj opravdava sredstvo.

Govenor, uz dužno poštovanje i znanje, zaboravio si reći što kaže kristalna kugla…?
Mislim da je ona bitna za procjenu što će biti za 3-6 mjeseci , jer kad bi se to znalo onda burza ne bi imala svrhe.
Imam TNPL, dugo… trenutno 15% portfelja… ne opterečuje me trenutna stagnacija i u jednom se slažem stobom, a to je HOLD i dobro motrite situaciju oko TNPL.
Pozdrav!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Imam blagi osjećaj da bi se ova dionica mogla delistirati, a trgovanje nastaviti na oglasnoj ploči u upravnoj zgradi TNPL. Bila bi to velika šteta, ipak je to vrlo doba firma.
Sa druge strane tko je voljan kockati, potencijal je za rast znatan, jer na ovu "likvidnost" i fundamentalnu podcijenjenost zaista nije problem sa relativno malom svotom podići dionicu za 30% ili čak i više. Budući preferiram investiranje u odnosu na kockanje, ne bi hvala.

Nitko neće ovo podići 30%. Ovo dionica je postala najveće smeće.
Il u kratko tko je god uložio zadnjih 6mj. u minusu je.
A i dalje sam siguran da će se na 2000kn opet pojaviti ona blokada.
A kad će doć na 2000kn. Možda 2011g.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Obzirom da silba ima fiskan broj dionica, čini mi se je delistiranje zakonski nemoguče.
Da li će se pojaviti jači kupac u nekom trenutku uskoro, vidjet ćemo.

Stvarno me ne smeta da je moje pozitivno pisanje nagrađeno jedinicom, naprotiv, raduje me… to samo znači da dionica nije nadrukana i da su miševi pobjegli s broda, ili to pokušavaju…

Još jednom, delistiranje je praktički moguće, stoga i dalje HOLD , a ako vam je stvarno došli do grla, e pa onda lupite po BIDu i prodajte, to je bar lako…. !!!

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

Baltic Exchange Dry Index 3615 UP 135
BCI Baltic Exchange Capesize Index 6113 UP 349
BPI Baltic Exchange Panamax Index 3684 UP 72
BSI Baltic Exchange Supramax Index 1958 UP 41
BHSI Baltic Exchange Handysize Index 903 UP 12

evo dobre sam volje pa sam vam podjelio stotke,i uzeo sam ova dva komada na 1700,pa nek barem na kratko budemo u plusu,dok se sve crveni!!! hehehe

idući tjedan će bit bolje...

Zato sutra s današnjom prosječnom cijenom
tnpl ide 5% gore.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Jel tko zna kakve datume o dolasku novih brodova? Ima li koji da stiže još u 2009.g.?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Zato sutra s današnjom prosječnom cijenom
tnpl ide 5% gore.

nisam baš siguran, ovo je dobra firma, ali koma od dionice. za fondove je ona OK, ali za prosječnog ulagača čisti užas. [embarass]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste



Zato sutra s današnjom prosječnom cijenom
tnpl ide 5% gore.

nisam baš siguran, ovo je dobra firma, ali koma od dionice. za fondove je ona OK, ali za prosječnog ulagača čisti užas. [embarass]
[/quote]
mislim da nisi shvatio šalu u vezi prosjeka od 5% … [thumbsup]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close